Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy, przegląd meczu i transmisja

Przed nami następne emocje związane z meczem PGE Ekstraligi. Tym razem pochylamy się nad spotkaniem zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz.

Dobre typy na mecz zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz (20.05.2022)

Jakie mamy Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy? Poniżej znajdziecie nasze przewidywania.

Szykuje się zacięty mecz!

Konfrontacja Włókniarza Częstochowa z GKM-em Grudziądz zapowiada się naprawdę fenomenalnie. Dotychczas te dwie ekipy prezentowały zbliżony poziom. Obie mają na swoich kontach po cztery punkty. Na te dorobki w obu przypadkach złożyły się po dwa zwycięstwa i trzy porażki. Oczywiście warto mieć to na uwadze, spoglądając na Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy.

włókniarz częstochowa - gkm grudziądz

Analizując Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz kursy, należy też pamiętać o wynikach tych dwóch ekip w piątej kolejce PGE Ekstraligi. Wówczas zespół Włókniarza Częstochowa przegrał na wyjeździe z Moje Bermudy Stalą Gorzów 40:50. Najlepiej w szeregach częstochowskiej drużyny zaprezentował się Leon Madsen (12 punktów). To jedyny zawodnik Włókniarza, który zdołał wykręcić dwucyfrówkę.

ZOOleszcz GKM Grudziądz w zeszłej kolejce natomiast uległ na domowym owalu ekipie For Nature Solutions Apatora Toruń 44:46. Zespół z Grodu Kopernika do triumfu poprowadził Patryk Dudek (15+1). Po przeciwnej stronie barykady najlepiej wypadł Nicki Pedersen (17 pkt.). Przez całe zawody stracił on tylko jeden punkt, co jest bez wątpienia niemałym wyczynem.

Papierowym faworytem spotkania Włókniarz – GKM są gospodarze. Dysponują oni silniejszym zestawieniem, a ponadto pojadą u siebie. Jeżeli nie przekombinują z torem, to powinni odnotować triumf. Przewidujemy jednak, że grudziądzanie tanio skóry nie sprzedadzą. Powinni mocno się stawiać, co zwiastuje naprawdę zacięty pojedynek.

Przeczuwamy nie tylko triumf Włókniarza w całym meczu, ale i w biegu juniorskim. Częstochowska ekipa ma solidnych młodzieżowców – uważamy, że drugim wyścigu wygrają oni 5:1. To byłoby mocne rozpoczęcie rywalizacji.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz składy. Tak pojadą obie ekipy

Spotkanie w Częstochowie zapowiada się naprawdę interesująco. Jak wyglądają Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz składy awizowane na ten pojedynek?

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa:
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Nicki Pedersen
2. Krzysztof Kasprzak
3. Frederik Jakobsen
4. Przemysław Pawlicki
5. Z/Z
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja. Kluczowe informacje

Częstochowsko-grudziądzkie starcie przewidziane zostało na 20 maja. Początek rywalizacji o godzinie 20:30. Sędzią będzie Piotr Lis, natomiast funkcję komisarza toru przydzielono Pawłowi Stangretowi.

A gdzie dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz transmisja? Ten pojedynek obejrzysz na Eleven Sports 1 i na Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz Włókniarz – GKM?

Spotkanie obejrzysz na Eleven Sports 1 i na Canal+ online.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Uważamy, że za faworyta uznać należy Włókniarz Częstochowa.

0 0 votes
Article Rating