Real Sociedad – Barcelona typy, kursy, zapowiedź 21/04/2022

Nieobliczalna ekipa z San Sebastian kontra Duma Katalonii, która ponownie zaczęła zawodzić niemal na całej linii. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Real Sociedad – Barcelona typy, kursy, zapowiedź.

Real Sociedad – Barcelona typy warte uwagi

Trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie przybrały tym razem następujący kształt:

Obie drużyny zdobędą bramkę

Musimy przyznać szczerze, że początkowo myśleliśmy nawet bardzo intensywnie nad tym, aby umieścić na początku akapitu Real Sociedad – Barcelona typy warte uwagi propozycje związaną z bezpośrednim triumfem podopiecznych Imanola Alguacilego. Staramy się jednak podchodzić do naszych tekstów z należytą ostrożnością, stąd też ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakład związany z trafieniami po każdej ze stron tej rywalizacji. Czy to słuszna decyzja? Przekonamy się już niebawem.

Powyżej 2.5 goli

Odpowiedź na ewentualne trafienie gospodarzy to niemalże “pewniak”. Ciężko bowiem uwierzyć w to, że podopieczni Xaviego wrócą do stolicy Katalonii z kolejną porażką na koncie. Uważamy, że ten wieczór na Reale Arena będzie dość obfity w gole. Być może nawet czeka nas powtórka z marca bądź sierpnia, kiedy to w bezpośrednich potyczkach pomiędzy Errealą a Barceloną padało kolejno siedem oraz sześć bramek.

Więcej niż 8.5 rzutu rożnego

Tak się składa, że obydwie ekipy należą do grona drużyn, które stosunkowo często dośrodkowują piłkę w pole karne wprost z narożnika boiska. Zarówno w przypadku Realu Sociedad jak i Blaugrany średnia liczba kornerów w przeliczeniu na jedno spotkanie wynosi ponad pięć. Proste matematyczne działanie wskazuje więc wprost. Pokrycie linii dziewięciu rzutów rożnych będzie w tym przypadku przysłowiową pestką.

 

real sociedad barcelona typy

Jeśli pragnęlibyście również nieznacznej dawki futbolu w nieco bardziej kameralnym wydaniu, to zapraszamy do rzucenia okiem na tekst poruszający tematykę spotkania Radomiaka z Cracovią.

Real Sociedad – Barcelona kursy

Tak przedstawiają się kursy bukmacherskie na to starcie według legalnych polskich firm oferujących zakłady wzajemne:

Bukmacher Real Sociedad Remis Barcelona
Fortuna 3.25 3.60 2.20
STS 3.35 3.50 2.15
PZBUK 3.20 3.60 2.20
Betclic 3.30 3.55 2.20
forBET 3.30 3.55 2.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak obie ekipy spisywały się na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy? No to spójrzcie na dane, jakie zawarliśmy w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Barcelona – Real Sociedad 4:2 (15 sierpnia 2021)
Real Sociedad – Barcelona 1:6 (21 marca 2021)
Real Sociedad – Barcelona 1:2 (13 stycznia 2021)
5 ostatnich meczów Realu Sociedad
Real Sociedad – Betis 0:0
Elche – Real Sociedad 1:2
Real Sociedad – Espanyol 1:0
Sevilla – Real Sociedad 0:0

Real Sociedad – Alaves 1:0
5 ostatnich meczów Barcelony
Barcelona – Cadiz 0:1
Barcelona – Eintracht 2:3
Levante – Barcelona 2:3
Eintracht – Barcelona 1:1
Barcelona – Sevilla 1:0

Real Sociedad – Barcelona prognozy

Misja przywracania dawnego blasku Dumie Katalonii przebiega jak na razie ze zmiennym szczęściem. Na pewno nie można odmówić Xaviemu chęci, jednakże wyniki uzyskiwane przez jego drużynę mogłyby być zdecydowanie lepsze. Pokonanie Realu Sociedad w meczu wyjazdowym jest bez wątpienia celem 26-krotnych mistrzów kraju na najbliższą kolejkę ligową. Z jego realizacją będą aczkolwiek naszym zdaniem dość spore problemy. Prognozujemy, że obie ekipy mogą podzielić się punktami. Jeśli któraś ze stron zgarnie komplet oczek, to ewentualnym zwycięstwie zadecydują raczej bardzo, ale to bardzo małe niuanse.

Real Sociedad – Barcelona pytania od graczy

  • Gdzie oglądać Real Sociedad – Barcelona?

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4.

  • Kto będzie sędzią tego starcia?

Do prowadzenia tego meczu wyznaczono pana Carlosa del Cerro Grande.