Kiedy gra Polska z Francją? O której godzinie mecz MŚ piłkarzy ręcznych 2023?

Kiedy gra Polska z Francją? O której godzinie mecz MŚ piłkarzy ręcznych 2023?

Czas na pierwsze emocje związane z występami biało-czerwonych na mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Kiedy gra Polska z Francją i gdzie będzie można oglądać to spotkanie? Mamy dla was najważniejsze informacje przed tym pojedynkiem.

Kiedy mecz Polska – Francja na MŚ piłkarzy ręcznych 2023?

  • Kiedy? 11.01.2023
  • O której godzinie? 21:00

11 stycznia 2023 roku – ten termin fani reprezentacji Polski w piłce ręcznej powinni zapisać w swoich kalendarzach na czerwono. Właśnie wtedy do akcji wkroczą podopieczni Patryka Rombla. Mamy nadzieję, że jak najlepiej wejdą w mistrzostwa świata!

Wiecie już, kiedy gra Polska z Francją na MŚ piłkarzy ręcznych 2023. Warto zatem jeszcze odnotować, że pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 21:00.

Polska – Francja: godzina i transmisja meczu MŚ w piłce ręcznej 2023

  • Viaplay
  • TVP Sport
  • Betclic

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście wiemy też Polska – Francja gdzie oglądać. Transmisje z meczów w ramach mistrzostw świata w piłce ręcznej dostępne będą na platformie Viaplay.

Czy będzie Polska – Francja transmisja bezpłatna? Jak najbardziej tak! Darmowy stream pojawi się na platformie sport.tvp.pl oraz w zakładach bukmacherskich Betclic. Poza tym mecz będzie można bez problemu śledzić na TVP Sport. Transmisja dostępna będzie również na niemieckim Eurosporcie 1.

Kiedy gra reprezentacja Polski na MŚ piłkarzy ręcznych 2023?

Mecz z Francją będzie dla Polaków inauguracją mistrzostw świata w piłce ręcznej. Co ich czeka później?

  • Polska – Słowenia, 14 stycznia 2023, 20:30
  • Polska – Arabia Saudyjska, 16 stycznia 2023, 20:30