Polska – Francja gdzie oglądać? Transmisja, kiedy i o której godzinie?

Polska – Francja gdzie oglądać? Transmisja, kiedy i o której godzinie?

Już dzisiaj polscy szczypiorniści rozegrają prestiżowy mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024 w piłce ręcznej. Rywalem biało-czerwonych będą Francuzi. Trójkolorowi to aktualni wicemistrzostwie świata. Kiedy mecz Polska – Francja? Gdzie oglądać transmisję? 

Gdzie oglądać Polska – Francja? Transmisja el. Euro 2024

Na którym kanale mecz Polska – Francja? Transmisja na antenie TVP Sport. Gdzie oglądać Polska – Francja w internecie? Stream online na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Przypomnijmy, że reprezentację Polski w meczu z Francją poprowadzi tymczasowy selekcjoner, Bartosz Jurecki. Polacy spróbują się zrewanżować Francuzom za minimalną porażkę na otwarcie ostatniego mundialu. Fakty są jednak takie, że będziemy potrzebowali dużo szczęścia. Otóż, biało-czerwoni po raz ostatni ograli Trójkolorowych siedem lat temu. Zarówno Polacy, jak i Francuzi wygrali dwa pierwsze mecze w eliminacjach Euro 2024, a zatem pojedynek będzie miał dodatkowy, prestiżowy wydźwięk.

Kiedy Polska – Francja? O której godzinie?

Mecz Polska – Francja kiedy? W środę 8 marca 2023 roku. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00. Przypomnijmy, gdzie oglądać Polska – Francja. Transmisja na TVP Sport oraz w internetowych źródłach tego nadawcy. Warto trzymać kciuki za biało-czerwonych!