Polska – Francja typy i zapowiedź ✔️ 9.12.2021

Mistrzostwa Świata kobiet w piłce ręcznej wkroczyły w decydującą fazę. Reprezentantki Polki, których gra jest daleka od oczekiwań, zmierzą się w najbliższym meczu z Francuzkami.

Typy bukmacherskie Polska – Francja (MŚ piłkarek ręcznych)

Sprawdź na sam początek nasze przed meczem Polska – Francja typy.

Polska Francja typy

Czy biało-czerwone dokonają niemożliwego?

Francuzki wymieniane są w gronie tych reprezentacji, które są głównymi faworytami do sięgnięcia po Mistrzostwo Świata. Polki grają sporo poniżej oczekiwań. Trójkolorowe wygrały trzy dotychczas rozegrane na Mistrzostwach Świata mecze, a na parkietach są niepokonane od… 11 meczy. Po raz ostatni Francuzki przegrały z Rosją. Miało to miejsce w lipcu 2021 roku, kiedy nasze wschodnie sąsiadki okazały się lepsze o jedną bramkę od Trójkolorowych. A Polki? Cóż. Gra jest daleka od oczekiwań. Nasze panie w fazie grupowej zdecydowanie przegrały zarówno z Serbkami, jak i Rosjankami. Awans wywalczyliśmy rozbijając, z całym szacunkiem, ale słaby Kamerun.

Na papierze niestety, ale ten mecz nie ma prawa wyglądać inaczej, niż łatwa wygrana Francuzek. My liczymy, że Polki jednak nawiążą rywalizację. Chłodną głową stawiamy jednak na Polska – Francja zakłady na wygraną Francji z zastosowaniem handicapu -6.5 bramek. Dokładnie tyle bramek odejmiemy od końcowego rezultatu Francuzek, a i tak, okażą się w naszym odczuciu lepsze. Skąd takie na Polska – Francja typy? Cóż. Trójkolorowe w każdym dotychczas rozegranym meczu na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej wygrywały różnicą ponad 6.5 bramek. Zrobiły to zarówno z Angolą, Słowenią, jak i Czarnogórą. Nasz drugi typ, to ponad 48.5 gola w całym meczu. Francuzki lubią rzucać, a i nasze panie nie mają nic do stracenia i jeśli chcą coś ugrać, muszą zaryzykować i to sporo. A to może stwarzać sytuacje pod obiema bramkami.

Bezpośrednie mecze Polska – Francja

Po raz ostatni polskie szczypiornistki grały z Francuzkami w 2018 roku. Wygrały wówczas 22:16. Dwa poprzednie mecze – w 2016 i 2015 były to jednak srogie lekcje piłki ręcznej od Trójkolorowych, ale warto też wspomnieć, że w czwartym bezpośrednim meczu, Polki też wygrały – o jedną bramkę.

Gdzie z Polska – Francja transmisja?

Transmisja meczu Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, Francja – Polska od godziny 20:30 na Polsat Sport a także za darmo w zakładach bukmacherskich Betclic.

FAQ

  • Gdzie oglądać mecz Polski z Francją i o której?

Polsat Sport o 20:30.

  • Gdzie najlepsze na Polska – Francja kursy i zakłady?

Sprawdzisz to w naszym tekście.