Polska – Słowenia transmisja. Gdzie oglądać mecz ME w piłce ręcznej 2024?

Polska – Słowenia transmisja. Gdzie oglądać mecz ME w piłce ręcznej 2024?
fot. Icon Sport

Najważniejszy sportowy punkt soboty z perspektywy polskiego kibica? Bez wątpienia mecz Polska – Słowenia. Transmisja z tego starcia będzie naturalnie dostępna w kilku różnych miejscach. Jakich? O tym nieco szerzej w niniejszym tekście.

Gdzie oglądać mecz Polska – Słowenia? Transmisja online

Bukmacherzy starają się trafić do nowych klientów wieloma diametralnie różnymi drogami. Dość powszechne w ostatnim czasie stało się zapewnianie użytkownikom transmisji na żywo z najciekawszych wydarzeń sportowych. W przypadku firmy Superbet na świeczniku jest teraz przykładowo piłka ręczna.

OGLĄDAJ TUTAJ

Jeśli podczas przemyśleń na temat spotkania Polska – Słowenia gdzie oglądać zastanawia Was najbardziej, to czym prędzej spieszymy z odpowiedzią. Istnieje możliwość obserwowania Polaków w akcji zarówno na stronie internetowej Superbet, jak i w aplikacji mobilnej. Jedynym wymogiem jest posiadanie aktywnego konta gracza.

Polska – Słowenia – gdzie oglądać mecz w telewizji?

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, podobnie zresztą jak i wiele innych światowych imprez związanych z tą dyscypliną sportową można od pewnego czasu śledzić na kanałach należących do grupy Discovery. Relacja na żywo z potyczki pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Słowenii będzie przykładowo dostępna na antenach stacji Eurosport 1. Początek meczu w sobotę 13 stycznia 2024 roku o godz. 18:00.