Wisła Płock – SC Magdeburg gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Wisła Płock – SC Magdeburg gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

Liga Mistrzów w piłce ręcznej wkracza w fazę play-off. Sprawdźcie Wisła Płock – SC Magdeburg gdzie oglądać i czy będzie dostępna darmowa transmisja z tego spotkania.

Gdzie oglądać Wisła Płock – SC Magdeburg? Transmisja

Wszyscy fani szczypiorniaka powinni wiedzieć, iż ze spotkania Wisła Płock – SC Magdeburg transmisja będzie dostępna na antenach stacji Eurosport 1. Początek relacji około godz. 18:45 w dniu 10 maja bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć Wisła Płock – SC Magdeburg? Stream online

Czy będzie dostępny Wisła Płock – SC Magdeburg stream za free? Tak, o ile wcześniej dokona się rejestracji konta w STS, bądź będzie się jego wiernym użytkownikiem.

W drodze po marzenia

Nafciarze zameldowali się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów po raz pierwszy w swojej historii. Płocka Orlen Arena będzie więc bez wątpienia pękała dzisiaj w przysłowiowych szwach. Około 5,5 tysiąca kibiców będzie oglądało zażartą walkę swoich pupili. Walkę, która miejmy nadzieję skończy się cennym zwycięstwem.

Niestety niemiecki zespół to jedna z najmocniejszych drużyn, na jaką w tej fazie zmagań mogli trafić podopieczni Xaviego Sabate. Co prawda płocczanie doskonale ich znają, gdyż rywalizowali jeszcze na etapie fazy grupowej, jednak trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że losowanie mogło być dla siedmiokrotnych mistrzów Polski nieco szczęśliwsze.

Bez względu na to, jaki wynik będzie miało ostatecznie to starcie debatowanie na temat Wisła Płock – SC Magdeburg gdzie oglądać nie ma najmniejszego sensu. Trzeba najzwyczajniej w świecie zasiąść przed telewizorem i kibicować. Niech chociaż w ten jeden dzień w roku znikną podziały klubowe i wszyscy kibice piłki ręcznej połączą siły, by dodać Wiśle otuchy. Tym razem przyda się jak nigdy wcześniej.