Hurkacz – Zeppieri typy, transmisja, gdzie obejrzeć, kiedy i o której gra Hurkacz w Roland Garros 2022?

Hubert Hurkacz to nasza największa, obok Igi Świątek, nadziej na wielkoszlemowym Roland Garros 2022. Polak rozpocznie rywalizację w Paryżu od starcia z kwalifikantem, Giulio Zepperim z Włoch.

Typy na mecz Hubert Hurkacz – Giulio Zeppieri (24.05.2022)

Zobacz, jak wyglądają nasze na Hurkacz – Zeppieri typy bukmacherskie.

Czas przełamać złą serię

Do tej pory Hubert Hurkacz nie ma najlepszych wspomnień z Rolandem Garrosem. Powiedzielibyśmy nawet więcej, że w poprzednich latach ceglana nawierzchnia była zmorą Polaka. W tym sezonie znacząco jednak poprawił swoją grę na mączce, a potwierdzeniem tego faktu są ćwierćfinały osiągnięte przez Hurkacza w Madrycie i Monte Carlo. Dlaczego więc tym razem nie osiągnąć historycznego rezultatu na French Open? Zwłaszcza, że do pobicia nie jest wiele, bowiem w latach 2019, 2020 i 2021 Hurkacz kończył przygodę z Roland Garros już na pierwszej rundzie.

Hurkacz - Zeppieri typy

Oby tym razem było inaczej. Hurkacz jest zdecydowanym faworytem meczu przeciwko kwalifikantowi z Włoch. Giulio Zeppieri przebrnął przez trzy mecze kwalifikacyjne i wbrew pozorom na najsilniejszego rywala trafił już w pierwszym spotkaniu, pokonując 2:0 doświadczonego rodaka Andreasa Seppiego. Później Zeppieri wygrał z Copilem i Cueninem, tenisistami notowanymi niżej od siebie. Włoch klasyfikowany jest na odległym 215. miejscu rankingu ATP, a Hubert Hurkacz jest 13. To już świadczy, kto będzie underdogiem. Dodatkowo, Zeppieri nie ma na koncie większych sukcesów. Po raz pierwszy w turnieju rangi ATP 1000 zagrał na ostatniej imprezie w Rzymie, a jego największą zdobyczą w karierze jest wygranie challengera w Barlettcie.

Liczymy więc, że wystawione przez nas na mecz Hurkacz – Zeppieri typy okażą się trafne. Gramy na 3:0 dla Polaka, a zakład wzmacniamy pierwszym setem dla Hubiego. Cóż, umiejętności i doświadczenie są po stronie Hurkacza i nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, jak pewne wejście w Roland Garros 2022.

O której gra Hurkacz – Zeppieri? Kiedy?

Kiedy gra Hurkacz? Spotkanie Hubert Hurkacz – Giulio Zeppieri zaplanowano na 24 maja 2022 roku. Mecz będzie czwartym pojedynkiem na korcie, zatem można się spodziewać jego początku około 16.

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz – Zeppieri? Transmisja

Mecz pokaże stacja Eurosport 1 lub Eurosport 2. Dodatkowo z Hurkacz – Zeppieri transmisja online w Playerze, na kanale Eurosport Extra.

Często pojawiające się pytania

  • Jaki jest bilans bezpośrednich meczy?

To pierwszy bezpośredni mecz Hurkacza przeciwko Zeppieriemu.

  • O której gra Hurkacz najbliższy mecz?

Informacja znajduje się w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating