Roland Garros 2024 gdzie oglądać? Transmisje na żywo

Roland Garros 2024 gdzie oglądać? Transmisje na żywo
Icon Sport

Kibice wyczekują na rozpoczęcie drugiego w sezonie turnieju wielkoszlemowego. Tym razem tenisistki i tenisiści będą rywalizować o tytuł na kortach ziemnych w Paryżu. Dowiedz się, gdzie oglądać Roland Garros 2024.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Roland Garros 2024? Transmisja online

Mecze Roland Garros 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Do spełnienia są dwa nieskomplikowane warunki. Pierwszym z nich jest rejestracja konta. Drugim jest postawienie zakładu za minimum 2 złote. W ten sposób uzyskujemy dostęp na 24 godziny do transmisji wszystkich meczów rozgrywanych w Roland Garros. To duża zaleta w porównaniu w transmisjami telewizyjnymi, których liczba jest ograniczona przez liczbę kanałów.

OGLĄDAJ TUTAJ

Roland Garros 2024 – gdzie oglądać i na jakim kanale w TV?

Transmisje meczów Roland Garros 2024 będą dostępne w polskiej telewizji. Prawo do pokazywania turnieju wielkoszlemowego ma Eurosport i będzie transmitować rywalizację w swoich kanałach. Wszystkie mecze będą dostępne na płatnej platformie Eurosport Player.

Kiedy oglądać Roland Garros 2024? Transmisje budzą zainteresowanie

Turniej główny Roland Garros 2024 rozpocznie się w niedzielę 26 maja. Potrwa przez nieco ponad dwa tygodnie aż do finału gry pojedynczej mężczyzn zaplanowanego na 9 czerwca. Sesje poranne będą rozpoczynać się najwcześniej o godzinie 10, a mecze mogą potrwać do późnych godzin wieczornych. Szczególnie w pierwszej fazie turnieju.

Transmisje meczów budzą zainteresowanie i trudno się temu dziwić. Kibice tenisa czekali na turniej wielkoszlemowy od stycznia i rozegranego wówczas Australian Open. Korty Rolanda Garrosa to jednocześnie miejsce, gdzie dojdzie w 2024 roku również do rywalizacji w ramach igrzysk olimpijskich w Paryżu. Kolejnym powodem jest dobra forma liderów polskiego tenisa w okresie przygotowań do Roland Garros. Zarówno Iga Świątek, jak i Hubert Hurkacz zdobywali tytuły na kortach ziemnych. Lepiej niż we wcześniejszej części sezonu prezentowała się na mączce również Magda Linette.

Warto zobaczyć także jak wygląda drabinka Rolanda Garrosa i z kim zagrają Polacy oraz najwięksi faworyci imprezy.