Kiedy gra Hurkacz? Zeppieri pierwszym rywalem na Roland Garros 2022. O której godzinie i gdzie obejrzeć mecz?

Hubert Hurkacz Roland Garros 2022 rozpocznie meczem z kwalifikantem z Włoch, Giulio Zeppierim. Wiemy, już kiedy gra Hurkacz, o której godzinie mecz Polaka? Sprawdź.

Kiedy i o której gra Hubert Hurkacz? Roland Garros 2022 czas zacząć!

Kiedy mecz Hurkacza? Polak rozpocznie rywalizację na Roland Garros 2022, 24 maja 2022 roku. Hubi zagra na korcie numer 6. Mecz Hubert Hurkacz – Giulio Zeppieri będzie pojedynkiem kończącym zmagania w dniu 24 maja na tym właśnie korcie. Wcześniej zostaną rozegrane trzy inne spotkania, a mecz Hurkacza poprzedzi pojedynek Liu – Zidansek.

Zatem o której godzinie zagra Hurkacz w Roland Garros 2022? Mecz powinien rozpocząć się około 16:00. Oczywiście, możliwe są opóźnienia, bowiem już w pierwszych dwóch dniach pogoda, a konkretnie deszcz płatał figle. Na bieżąco będziemy jednak kontrolować sytuację i informować o wszelkich zmianach.

kiedy gra hurkacz zeppieri

Skoro wiadomo, kiedy gra Hurkacz, to warto też przyjrzeć się typom bukmacherskim, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych czytelników. Mecz Hurkacza na Roland Garros 2022 będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu 1 oraz na Eurosport Extra w Playerze.