Kiedy gra Świątek w półfinale Roland Garros 2022? O której mecz Świątek – Kasatkina?

Iga Świątek bez większych kłopotów pokonała Jessicę Pegulę i awansowała do półfinału Roland Garros 2022. W nim Polka zagra z Rosjanką, Darią Kasatkiną, która to w ćwierćfinale ograła swoją rodaczkę, Weronikę Kudermietową. Kiedy gra Świątek, o której mecz z Kasatkiną? Sprawdź szczegóły.

Aktualizacja: Iga już w finale. Zobacz, kiedy finał kobiet na Roland Garros 2022.

kiedy gra Świątek

Kiedy mecz Świątek – Kasatkina? O której godzinie półfinał Roland Garros 2022?

Wiadomo, że mecz Igi Świątek z Darią Kasatkiną zostanie rozegrany 2 czerwca 2022 roku. O której gra Świątek? Mecz rozpocznie się po zakończeniu finału debla miksta, Eikeri/Vliegen – Shibahara/Koolhof, jednak nie wcześniej, niż o 15:00.

Skoro wiadomo, kiedy gra Świątek, to warto też otwarcie powiedzieć, że Polka jest zdecydowaną faworytką bukmacherów. Kursy są tak niskie, że pozwalają jedynie na symboliczny zarobek. Nie ma się co dziwić, Świątek na Roland Garros 2022 prezentuje kapitalną formę, a oprócz meczu z Chinką, Zheng, wszystkie poprzednie wygrywała bardzo pewnie bez chwili wątpliwości. Na domiar złego dla Rosjanki, Polka wygrała wszystkie trzy ostatnie bezpośrednie mecze. Iga nie straciła w nich nawet jednego seta.