Nadal – Ruud typy na finał Roland Garros 2022, gdzie obejrzeć transmisję, wynik, o której grają?

Czas na ostatni akcent Roland Garros 2022, a więc finał gry pojedynczej mężczyzn. Rafael Nadal zmierzy się w nim z Casperem Ruudem. Kto wygra? Sprawdź nasze przewidywania.

Rafael Nadal – Casper Ruud typy, kursy i zakłady (Roland Garros 2022 finał, 05.06.2022)

Sprawdź nasze typy na Roland Garros 2022: Nadal – Ruud typy.

Nadal w drodze po 14-sty tytuł na kortach Rolanda Garrosa?

Rafael Nadal jest rekordzistą, jeżeli chodzi o zwycięstwa w Roland Garros. Hiszpan dokonał tego aż trzynaście razy i śmiało można stwierdzić, że jest na dobrej drodze, żeby zrobić to po raz czternasty. Nadal jest zdecydowanym faworytem meczu przeciwko Casperowi Ruudowi. Pewną wątpliwość budzi jednak zdrowie Hiszpana. Nadal już na dwa dni przed finałem, podczas konferencji prasowej przyznał, że z jego stopą nie jest w porządku i po Roland Garros 2022 planuje dłuższą przerwę. Na pewno odpuści Wimbledon.

nadal ruud typy

Jeżeli jednak zdrowie nie przeszkodzi Nadalowi, to naszym zdaniem finał Roland Garros 2022 będzie miał dość jednostronny przebieg. Stawiamy na Nadal – Ruud typy na wygraną Hiszpana i to w trzech setach. Nadal pokonał już na tym turnieju Novaka Djokovicia, a Casper Ruud oprócz Huberta Hurkacza nie ograł nikogo z czołowej dwudziestki rankingu. Wydaje się, że schody dla Norwega zaczną się dopiero teraz. Nadal zna korty w Paryżu jak mało kto i nie nadaremo nazywany jest królem tego miasta. To w naszym odczuciu powinien być piękny koncert Hiszpana i jego przekonywujące zwycięstwo. Nie odbieramy szans Ruudowi, ale ciężko znaleźć argumenty, żeby miał postawić się Rafie.

Jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze Nadal – Ruud, to obaj nie grali jeszcze przeciwko sobie. Finał Roland Garros 2022 będzie zatem pierwszym bezpośrednim starciem.

O której mecz Nadal – Ruud? Kiedy grają?

Mecz odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca, o godzinie 15:00.

Gdzie z Nadal – Ruud transmisja i wynik na żywo?

Transmisja telewizyjna na Eurosport 1, online na Eurosport Extra, a wynik na żywo będzie można śledzić w naszym serwisie.

3 1 vote
Article Rating