Świątek – Wang wynik i skrót meczu (Roland Garros 2023)

Świątek - Collins gdzie oglądać
fot. Icon Sport

Iga Świątek bardzo pewnie awansowała do 1/8 finału Roland Garros 2023. Świątek niewiarygodnie szybko rozprawiła się z Chinką Wang. Najlepiej świadczy o tym Świątek – Wang wynik meczu, a więc 6:0, 6:0 i 52 minuty gry. To była totalna demolka w wykonaniu obrończyni tytułu!

Błyskawiczna wygrana Igi Świątek z Xinyu Wang w trzeciej rundzie Roland Garros 2023

Iga Świątek bez żadnych kłopotów pokonała Wang w trzeciej rundzie Roland Garros 2023. Polka wysłała tym samym jasny sygnał, że jest gotowa do obrony tytułu, a zarazem wygrania French Open po raz trzeci w karierze.

Trudno opisać to, co działo się na korcie, bowiem Iga Świątek dosłownie zmiotła rywalkę z kortu, wygrywając 6:0, 6:0, w 52 minuty. Coś niebywałego!

Po tym, jak Polka pokonała Cristinę Bucsę i Claire Liu, dzisiaj jeszcze szybciej rozprawiła się z Xyniu Wang. Iga z meczu na mecz jest coraz lepsza. Forma zwyżkuje, a to kapitalna informacja przed kluczowymi starciami Roland Garros 2023.

Pierwszy set w meczu Świątek – Wang trwał zaledwie… 25 minut, a drugi… 27 minut. Na Roland Garros 2023 Iga Świątek po raz trzeci wygrała seta do zera, tym razem nawet dwa sety, co potwierdza jej rewelacyjną dyspozycję.

Świątek – Wang skrót meczu wideo

Skrót meczu Świątek – Wang znajdziesz poniżej.