Tsitsipas – Kolar typy na Roland Garros 2022. Kiedy, o której, gdzie oglądać transmisję?

Sporo namęczył się w pierwszej rundzie Roland Garros 2022 Stefanos Tsitsipas. W drugim meczu zagra z Czechem, Zdenkiem Kolarem.

Stefanos Tsitsipas – Zdenek Kolar typy, kursy i zakłady (26.05.2022)

Zobacz jakie przygotowaliśmy na mecz Tsitsipas – Kolar typy.

tsitsipas kolar typy

Złe dobrego początki?

Z całą pewnością Stefanos Tsitsipas nie spodziewał się tak trudnego początku Roland Garros 2022. Grek w pierwszej rundzie potrzebował ponad trzy i pół godziny, żeby odprawić Lorenzo Musettiego. Tsitsipas wrócił do gry, mimo, że przegrywał już z Włochem w gemach 0:2. W kolejnym meczu jego rywalem będzie Zdenek Kolar. Czech w pierwszej rundzie Roland Garros 2022 wygrał z Lucasem Pouille 3:1.

Do tej pory nie byliśmy świadkami ani jednego bezpośredniego meczu Tsitsipas – Kolar. Będzie to więc premierowe starcie, którego faworytem jest Grek. Stawiamy na Tsitsipas – Kolar typy na pewną wygraną 3:0 Tsitsipasa. O ile Musetti potrafi sprawiać niespodzianki w meczach z faworytami, o tyle Kolar nie wydaje się być tenisistą, który zagrozi Tsitsipasowi. Grek powinien być też bardziej uważny i lepiej wejść w ten mecz, żeby ułożyć go pod siebie.

Gdzie obejrzeć Tsitsipas – Kolar na Roland Garros 2022?

Ten mecz zacznie się około godziny 16:00 i będzie można oglądać go w usłudze Eurosport Extra na Playerze. Jeżeli zamierzasz obstawiać, wykorzystaj nasze na Tsitsipas – Kolar typy.