Tsitsipas – Musetti typy, zakłady, o której, kiedy i gdzie transmisja? (Roland Garros 2022)

Przed nami jeden z najbardziej interesujących meczy pierwszej rundy Roland Garros 2022. Stefanos Tsitsipas zagra z Włochem, Lorenzo Musettim. Faworytem bez dwóch zdań jest Grek.

Stefanos Tsitsipas – Lorenzo Musetti typy i kursy bukmacherskie (24.05.2022)

Grek zaliczany jest do szerokiego grona kandydatów do triumfu w Paryżu. Jak wyglądają nasze przed Tsitsipas – Musetti typy? Sprawdź.

Ciekawy pojedynek

Choć to Stefanos Tsitsipas jest zdecydowanym faworytem, to dobrze wiemy, że Lorenzo Musetti potrafi napsuć krwi najlepszym. Czy tak będzie i tym razem? Sądzimy, że nie, bowiem Tsitsipas jest kapitalnie przygotowany do French Open. W tym sezonie wygrał turniej w Monte Carlo, a teraz chciałby dorzucić pierwszego w 2022 roku Wielkiego Szlema. Mało tego, w ostatnim czasie był w finale w Rzymie, gdzie przegrał z Djokoviciem oraz w półfinale w Madrycie, gdzie musiał uznać wyższość Zvereva. Tsitsipasowi jednak “żre” i nie mamy wątpliwości, że Musetti powinien być dla niego jedynie formalnością.

Tsitsipas - Musetti typy

Znaleźliśmy ciekawe kursy na zakłady na handicap gemowy. Uważamy, że przed meczem Tsitsipas – Musetti typy na -7.5 gema mają sens. Grek powinien wygrać tu zdecydowanie i osiągnąć wspomnianą przewagę przynajmniej 8 gemów w całym meczu.

Do tej pory obaj zmierzyli się ze sobą dwukrotnie. Oba mecze miały miejsce w zeszłym roku – w Acapulco oraz w Lyonie. Dwa razy górą był Stefanos Tsisipas. Sądzimy zatem, że dorzuci trzecią wygraną.

Gdzie obejrzeć Tsitsipas – Musetti? Transmisja na żywo

Mecz pokaże Eurosport Extra w Playerze. Możliwe, że transmisja będzie dostępna też na kanałach Eurosport 1 bądź Eurosport 2. Warto śledzić program telewizyjny.

3 1 vote
Article Rating