Korea – Polska typy, gdzie oglądać, zakłady i kursy na Ligę Narodów siatkarek

Szybka rehabilitacja po zdecydowanej porażce z Brazylijkami będzie na pewno nadrzędnym celem reprezentantek Polski podczas sobotnich zmagań. Czy w ich obecnej formie będzie to jednak możliwe? Korea – Polska typy, gdzie oglądać, zakłady i kursy na Ligę Narodów siatkarek.

Typy na Ligę Narodów siatkarek 2022: Korea – Polska

Oto dwa Korea – Polska typy, którym z pewnością należy przyjrzeć się nieco bliżej:

Walka o zmazanie plamy

Siatkówka to w naszym kraju sport niezwykle popularny. Zarówno w wydaniu męskim jak i żeńskim. Ogromna rzesza kibiców będzie więc z pewnością trzymała w ten sobotni wieczór kciuki za podopieczne Stefano Lavariniego. W boju z Koreankami o końcowy triumf powinno być już zdecydowanie łatwiej niż przeciwko tzw. Canarinhos. Mamy nadzieję, że pragnienie zmazania plamy po gładkiej przegranej poprowadzi Malwinę Smarzek i spółkę do przekonującego zwycięstwa.

korea polska typy

Z uwagi na fazę przygotowań o stabilizację w poczynaniach reprezentacji Polski jest jeszcze bardzo trudno. Korea – Polska typy na bezproblemowe 3:0 nie mają jeszcze w tej chwili racji bytu. Uważamy, że ekipa z Azji będzie w stanie urwać zapewne seta naszym zawodniczkom. Oby była to tylko jedna partia, gdyż w dalszej fazie zmagań utrata tego jednego dodatkowego seta może okazać się opłakana w skutkach.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Analiza kilku ostatnich batalii pomiędzy obiema reprezentacjami pozwoliła nam wysnuć pewien wniosek. Nigdy nie brakowało tam zaciętości. Podobnie będzie zapewne także i tym razem.

  • Korea – Polska 0:3
  • Korea – Polska 3:1
  • Korea – Polska 0:3

Gdzie obejrzeć Korea – Polska na żywo?

Transmisja z tego pojedynku będzie dostępna antenach stacji Polsat Sport oraz TVP Sport.

FAQ

  • O której początek meczu Korea – Polska?

Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowano na godz. 21:00.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni pojedynek?

Górą były wtedy Polki. Pokonały one swoje rywalki z Azji w stosunku 3:0.

0 0 votes
Article Rating