O której skoki dzisiaj? Kulm (Bad Mitterndorf): godzina i terminarz

O której skoki dzisiaj? Kulm (Bad Mitterndorf): godzina i terminarz

Trwa weekend ze skokami narciarskimi w austriackim Kulm (Bad Mitterndorf). O której skoki dzisiaj? Kiedy loty narciarskie? Spójrz na wszelkie niezbędne informacje, a więc terminarz.

O której skoki narciarskie dzisiaj? (Kulm, Bad Mitterndorf)

Poniżej znajdziesz na Kulm skoki narciarskie terminarz trwającego weekendu. Dzięki temu poznasz odpowiedź na pytanie, kiedy sobotni konkurs w Bad Mitterndorf oraz niedzielne kwalifikacje i konkurs. To pierwsze w tym sezonie loty narciarskie!

Sobota, 28.01.2023
13:00 – Seria próbna
14:15 – Konkurs

Niedziela, 29.01.2023
12:45 – Kwalifikacje
14:15 – Konkurs

Znasz już skoki narciarskie terminarz, godzina konkursów i kwalifikacji też już jest znana, zatem nic, tylko pozostaje kibicować biało-czerwonym!

Kiedy skoki narciarskie Kulm? Sobota

Skoki narciarskie dzisiaj, czyli w sobotę (28 stycznia 2023) rozpoczną się o 13:00 serią próbną na obiekcie do lotów w Kulm. Tuż po niej, o 14:15 rozegrana zostanie pierwsza seria konkursowa. Na starcie stanie 40 skoczków, których wyłoniły piątkowe kwalifikacje. Do serii finałowej zakwalifikuje się 30 najlepszych zawodników.

Kiedy skoki narciarskie Kulm? Niedziela

Jeżeli chodzi o niedzielne skoki narciarskie kiedy, to tutaj zawodnicy będą rywalizować ponownie w kwalifikacjach. Te zostaną rozegrane bezpośrednio przed konkursem, a więc organizatorzy pominą serię próbną. Zatem kiedy kwalifikacje w Kulm? Godzina 12:45, a niedzielny konkurs rozpocznie się o godzinie 14:15, a więc to identyczna pora, co sobotnie zmagania w Bad Mitterndorf. Skoro to loty narciarskie, to ponownie na starcie pierwszej serii zobaczymy 40 skoczków, a do serii finałowej awansuje 30 najlepszych. Ściskamy kciuki za biało-czerwonych, aby Bad Mitterndorf skoki narciarskie, a w zasadzie to loty narciarskie, były dla nas wyjątkowo udane!