Hurkacz – Djoković typy i kursy bukmacherskie (16.11.2023)

Hubert Hurkacz dołączy do rywalizacji w trzeciej kolejce fazy grupowej ATP Finals 2023. Polak rozegra w niej mecz z liderem rankingu światowego. Zobacz Hurkacz – Djoković typy przed pojedynkiem tenisistów w grupie A.

Hubert Hurkacz – Novak Djoković typy bukmacherskie (ATP Finals 2023)

Hubert Hurkacz przyjechał do Turynu w roli tenisisty rezerwowego. Polak trenował i przygotowywał się do awaryjnego pojawienia w ATP Finals 2023. Za nim set pokazowy rozegrany z Taylorem Fritzem, a przed nim jedyny mecz o punkty z Novakiem Djokoviciem. Zastąpi w nim kontuzjowanego Stefanosa Tsitsipasa.

Hurkacz - Djoković typy
Icon Sport

Reprezentant Serbii nie zapewnił sobie jeszcze awansu do półfinału ATP Finals 2023. Za Novakiem Djokoviciem są dwa trzysetowe mecze rozegrane na korcie twardym w Turynie. W pierwszym z nich zwyciężył z Holgerem Rune, a w drugim poniósł porażkę z Jannikiem Sinnerem. Przegrana z Włochem to pierwsza zawodnika z Bałkanów poniesiona od 16 lipca i finału Wimbledonu. Po niej spróbuje zrehabilitować się w meczu z Hubertem Hurkaczem.

We wspomnianym, tegorocznym Wimbledonie doszło do starcia Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem. Było to ciekawe, dwudniowe widowisko zakończone zwycięstwem Serba w czterech setach. Była to szósta z rzędu wygrana lidera rankingu ATP z Polakiem. Także przed najbliższym starciem Hurkacz – Djoković typy to wygrana Serba. Spodziewamy się zarazem zaciętego pojedynku, w którym zostanie rozegranych powyżej 25.5 gema.

Hurkacz – Djoković kursy bukmacherskie

Faworytem meczu jest Novak Djoković, za którym przemawia między innymi historia spotkań z Hubertem Hurkaczem. Obstawiając zwycięstwo Serba, można zarobić po kursie 1,12. Z kolei wygrana Polaka jest wyceniana po kursie 5,60. Typując rozstrzygnięcie przez Huberta Hurkacza jednego seta, można zarobić po kursie 2,55.

Kiedy gra Hurkacz z Djokoviciem? O której godzinie?

Kiedy gra Hubert Hurkacz w ATP Finals 2023? Konfrontacja w grupie A rozpocznie się w czwartek 16 listopada 2023 roku o godzinie 14:30 w Turynie.

Gdzie oglądać Hurkacz – Djoković? Transmisja na żywo

Mecz Huberta Hurkacza w turnieju ATP Finals 2023 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w stacji Polsat Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ