Karacjew – Hurkacz typy na 1/8 finału Indian Wells

Hubert Hurkacz nie mógł wyobrazić sobie lepszej okazji do rewanżu nad Asłanem Karacewem, z którym przegrał na poprzednim turnieju w San Diego. “Hubi” jest w gazie i zrobi wszystko, aby awansować do ćwierćfinału Indian Wells.

Hurkacz – Karacjew typy i analizy przedmeczowe (13.10.2021)

Od razu rzuć okiem na nasze Karatsev – Hurkacz typy. Przygotowaliśmy trzy ciekawe prognozy, oparte o solidne analizy i garść statystyk.

Standardowo, przypominamy też, o weryfikacji czy na mecz Karacjew – Hurkacz kursy wciąż są dokładnie takie, jak zaprezentowane powyżej.

Karacjew - Hurkacz typy

Hurkacz wygra z Karacewem

“Hubi” ma sporo do udowodnienia swojemu rywalowi. Przegrał z nim bowiem na ostatnim turnieju w San Diego. Polak przyznał jednak, że wtedy nie był sobą, a znać o sobie dało zmęczenie. Na Indian Wells Hurkacz prezentuje się zupełnie inaczej. I co tu dużo ukrywać, jest lepszym tenisistą, niż Rosjanin. Dlatego nasze pierwsze przed meczem Karacjew – Hurkacz typy wędrują w stronę wygranej “Hubiego”. Za naszym tenisistą wspaniały mecz z Tiafoe, gdzie z równowagi nie wyprowadziła go nawet dwugodzinna przerwa, spowodowana złymi warunkami. Hurkacz pokazał, że ma nerwy ze stali, a to powinno być także kluczowe w pojedynku z Karatsevem.

Dokładnie 3 sety w meczu

Ostatnie dwa bezpośrednie mecze Hurkacz – Karatsev pokazują jednak, że nie należy spodziewać się spacerku. Trzysetowa walka? Tak naszym zdaniem będzie. Zwłaszcza, że zarówno podczas ostatniego turnieju w San Diego, jak i jeszcze wcześniejszego meczu obu panów (Shenzhen Challenger w 2017 roku) byliśmy świadkami właśnie trzech partii.

Powyżej 24.5 gema

Skoro wygrana Hurkacza i trzy sety, to naturalne są też na spotkanie Karacjew – Hurkacz typy na over 24.5 gema. W swoich dwóch pierwszych meczach na Indian Wells, zarówno Hurkacz, jak i Aslan Karatsev nie przekroczyli w żadnym z nich 20 gemów. To idealna statystyka pokazująca, że może nasz czekać zacięty pojedynek.

Bezpośrednie mecze Hurkacza z Karacewem (H2H)

Na ten moment bilans bezpośrednich starć obu panów jest remisowy. Hurkacz przegrał ostatnio z Rosjaninem w San Diego 7:4, 4:6, 2:6, ale w 2017 roku okazał się lepszy 7:6(9), 4:6, 7:5 na turnieju w Chinach. Czas więc wygrać i kolejny raz, za co trzymamy kciuki i na co też wysyłamy zakłady. Zwłaszcza, że “Hubi” ma za sobą fantastyczny pojedynek przeciwko Francisowi Tiafoe, w którym pokazał wiele swoich najlepszych atutów.

Kiedy mecz Karacjew – Hurkacz? O której rywalizacji?

Wszyscy już czekamy, aż kolejny raz na spotkanie Karatsev – Hurkacz. Kiedy mecz? Będzie to 13 października, godzina 20:00. Godzina rozpoczęcia meczu Hurkacza może ulec delikatnej zmianie. Dlatego śledź naszą stronę, a w międzyczasie jeszcze raz przejrzyj przedstawione na Karacew – Hurkacz typy.

Hurkacz – Karacjew transmisja telewizyjna i online

Standardowo też, jak już pewnie się domyślasz, z Karacew – Hurkacz transmisja zostanie przeprowadzona przez kanał Canal+ Sport. Dla tych, którzy chcą oglądać mecz na żywo w internecie, Karatsev – Hurkacz pokaże platforma Canal+ Sport Online oraz serwisy bukmacherskie (m.in. Fortuna, Betclic i STS). Po zakończeniu spotkania, skrót meczu znajdziesz na naszej stronie.

FAQ

  • O której godzinie mecz?

Dokładną godzinę rozegrania meczu sprawdzisz u nas na stronie.

  • Gdzie transmisja TV i online?

Canal+ Sport oraz Canal+ Sport Online. Mecz pokażą także wskazani przez nas bukmacherzy.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Bukmacherzy faworyzują Hurkacza, co nie może dziwić tych, którzy oglądali jego świetny mecz z Tiafoe.