Sinner – Miedwiediew transmisja. Gdzie oglądać finał Australian Open 2024?

Sinner – Miedwiediew transmisja. Gdzie oglądać finał Australian Open 2024?
Icon Sport

Jannik Sinner i Danił Miedwiediew zmierzą się w wielkim finale Australian Open. Gdzie oglądać mecz Sinner – Miedwiediew? Transmisja pojawi się zarówno w tv, jak i online. Zapraszam po szczegóły do tekstu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał Australian Open? Sinner – Miedwiediew – transmisja online

Internauci będą mogli obejrzeć finał Australian Open za darmo. Transmisja meczu Sinner – Miedwiediew pojawi się bowiem u bukmachera STS. Warunkiem koniecznym jest rejestracja konta, która trwa około 30 sekund i postawienie dowolnego, choćby za 2 złote, zakładu bukmacherskiego. Skorzystaj z poniższego przycisku aby przejść do transmisji finału Australian Open 2024.

OGLĄDAJ TUTAJ

Sinner – Miedwiediew – gdzie oglądać finał Australian Open w telewizji? Na jakim kanale?

Oczywiście, z meczu Sinner – Miedwiediew transmisja pojawi się także w tradycyjnej formie. Prawa telewizyjne do pokazywania Australian Open posiada stacja Eurosport i właśnie tam będzie można oglądać finał mężczyzn. Transmisja na Eurosporcie 1. Mecz rozpocznie się w niedzielę 28 stycznia, o godzinie 9:30 czasu polskiego.

Warto dodać, że Sinner i Miedwiediew jeszcze nigdy nie wygrali Australian Open. Dla Sinnera to pierwszy wielkoszlemowy finał w karierze. Miedwiediew wygrywał już Wimbledon, a na Australian Open dwukrotnie przegrywał w finale. Do trzech razy sztuka?