Świątek – Tomljanović typy, kursy, o której godzinie, kiedy, gdzie obejrzeć transmisję na żywo? (WTA Toronto 2022)

Przed Igą Świątek inauguracja turnieju WTA Toronto 2022. W pierwszym meczu, rozgrywanym w ramach drugiej rundy, Polka zagra z Alją Tomljanović z Australii. Liderka światowego rankingu jest zdecydowaną faworytką rywalizacji.

Świątek – Tomljanović typy bukmacherskie (10.08.2022)

Czego spodziewać się po tym meczu? Oto nasze Świątek – Tomljanović typy i dopasowane do nich najlepsze kursy bukmacherskie.

Dobrze wejść w turniej

Nikt nie ma wątpliwości, że to Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką nadchodzącej rywalizacji. I owszem, na ostatnich turniejach, a więc wielkoszlemowym Wimbledonie i Poland Open, Świątek przerwała swoją fantastyczną serię, ale kiedy, jak nie teraz, wrócić na właściwe tory? Choć trzeba przyznać, że Alja Tomljanović to rywalka, która na papierze czym postraszyć. W związku z tym nie należy lekceważyć Australijki.

Świątek - Tomljanović typy

Tomljanović o awans do drabinki głównej WTA Toronto 2022 musiała walczyć w kwalifikacjach. Sztuka ta jej się udała, a w pierwszej rundzie turnieju, niespodziewanie pokonała Rosjankę Kudiermietową 2:1. Mecz trwał 2 godziny i 21 minuty, a wyemilinowanie przez Tomljanović, 18-stej rakiety świata było jedną z największych dotychczas sensacji na turnieju w Toronto. Świątek to jednak kilka poziomów wyżej i jeżeli Iga zagra swój tenis, to nie mamy wątpliwości, że na mecz Świątek – Tomljanović typy prezentowane przez nas powyżej okażą się skuteczne.

Dodajmy, że ostatni turniej na którym grała Tomljanović, wyłaczając z tej rubryki kwalifikacje w Toronto, miał miejsce w Waszyngtonie, gdzie Australijka w drugiej rundzie musiała uznać wyższość Samsonowej. Świątek zaś rywalizowała w Warszawie, gdzie dość niespodziewanie, będąc ogromną faworytką, opadła w ćwierćfinale, przegrywając z Garcią.

Bezpośrednie mecze Świątek – Tomljanović

Obie panie miały okazję tylko raz rywalizować przeciwko sobie. Świadkami meczu Świątek – Tomljanović byliśmy w 2019 roku w pierwszej rundzie turnieju w… Toronto. Wówczas Australijka skreczowała w momencie, w którym, w pierwszym secie przegrywała ze Świątek 1:4.

O której mecz Świątek – Tomljanović? Kiedy początek?

Pojedynek Świątek – Tomljanović będzie drugim meczem dnia na korcie centralnym. Sesja 10 sierpnia 2022 roku rozpocznie o godzinie 17:00, zatem Świątek powinna wyjść na kort około 19:00 czasu polskiego.

Gdzie oglądać Świątek – Tomljanović? Transmisja na żywo

Mecz pokaże Canal+ Sport, Canal+ Online oraz legalni bukmacherzy, tacy jak Betclic, Fortuna oraz STS.