Kiedy gra Świątek pierwszy mecz US Open 2022? O której godzinie?

Wiemy już, kiedy gra Świątek na US Open 2022. Znamy także najbliższą rywalkę liderki światowego rankingu. Sprawdź wszelkie szczegóły poniżej.

kiedy gra Świątek

Kiedy gra Iga Świątek w pierwszym meczu na US Open 2022?

Organizatorzy opublikowali już ramowy terminarz US Open 2022. W związku z tym, wiadomo kiedy gra Świątek. Mecz pierwszej rundy Świątek – Paolini zostanie rozegrany w najbliższy wtorek, 30 sierpnia 2022 roku, a więc podczas drugiego dnia turnieju. Włoszka klasyfikowana jest na 57. miejscu rankingu WTA i ma powiązania z Polską. Paolini dobrze mówi po Polsku, gdyż jej babcia urodziła się w kraju nad Wisłą. Paolini wystąpiła ponadto na niedawnym turnieju WTA w Warszawie.

O której gra Świątek na US Open 2022? Gdzie oglądać mecz na żywo?

Wiadomo już także, o której zagra Świątek. Kiedy? Mecz zostanie rozegrany o godzinie 17:00. Pojedynek Świątek – Paolini będzie pierwszym w kolejności spotkaniem na korcie Louis Armstrong Stadium.

Wiemy jednak już teraz, gdzie obejrzeć mecz Świątek – Paolini. Transmisja na antenach Eurosportu, Eurosport Player oraz za darmo na stronach legalnych bukmacherów, widocznych w poniższej tabeli.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ