Djoković – Van Rijthoven typy, kursy i zakłady bukmacherskie (Wimbledon 2022)

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, w poprzedniej rundzie Novak Djoković w trzech setach, szybko pokonał swojego rodaka, Kecmanovicia. W 1/8 finału faworyt Wimbledonu zagra przeciwko Timowi Van Rijthoven. Zobacz kiedy mecz i jakie mamy typy bukmacherskie, a także gdzie postawić zakłady.

Novak Djoković – Tim Van Rijthoven typy bukmacherskie (03.07.2022)

Zacznijmy, prezentując nasze na mecz Djoković – Van Rijthoven typy bukmacherskie.

Djoko znów pokaże klasę?

Tim Van Rijthoven ma czym postraszyć. Wygrał osiem ostatnich meczy, w tym ostatnie starcie przeciwko Gruzinowi Basilaszwilemu czy finał w Hertogenbosch przeciwko Daniłowi Miedwiediewowi. Jednak co tu dużo ukrywać, przed Holendrem arcytrudne zadanie. Novak Djoković jest w wybornej formie, czego potwierdzeniem są dwa szybko wygrane mecze na Wimbledonie – po 3:0 z Kokkinakisem i Kecmanoviciem. Djoković potwierdza, że jest faworytem Wimbledonu 2022, a przed nim kolejny krok w drodze po siódmy tytuł w Londynie.

Djoković - Van Rijthoven typy

Czy go wykona? Uważamy, że tak i mecz Djoković – Van Rijthoven wygra właśnie faworyzowany Serb. Co tu dużo mówić, Djoko jest w gazie, a nawet jeśli Van Rijthoven prezentuje się wyjątkowo dobrze, to starcie z Serbem będzie dla niego najtrudniejszym wyzwaniem w tym sezonie. Nasze na Djoković – Van Rijthoven typy to pewne 3:0 zwycięstwo Djoko oraz co najmniej 6.5 gema więcej w całym meczu po stronie Serba.

Kiedy gra Djoković z Van Rijthovenem na Wimbledonie 2022?

Mecz odbędzie się 3 lipca 2022 roku. Warto sprawdzić terminarz Wimbledonu, żeby dowiedzieć się, o której początek spotkania Djoković – Van Rijthoven.

Gdzie obejrzeć mecz Djoković – Van Rijthoven?

Spotkanie obejrzysz na wskazanych poniżej stronach i to całkowicie za darmo.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>