Goffin – Norrie typy, kursy, zakłady i analiza meczowa (Wimbledon 2022)

W drugim wtorkowym ćwierćfinale Wimbledonu 2022, David Goffien zagra z Cameronem Norrie. W odróżnieniu od meczu Djokovicia, tutaj nie ma tak jednoznacznego faworyta, ale my pokusiliśmy się o ciekawe typy bukmacherskie.

David Goffin – Cameron Norrie typy Wimbledon 2022 (05.07.2022)

Żeby nie przedłużać, spójrz od razu na nasze Goffin – Norrie typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Kto górą w belgijsko-brytyjskim pojedynku?

Dla 26-letniego Camerona Norrie to najlepszy wynik w historii Wielkich Szlemów. Jeszcze nigdy nie był w ćwierćfinale. Ten smak zna za to 31-letni David Goffin, który w tej fazie turnieju meldował się na Wimbledonie w 2019 roku. To jednak statystyki, a gra aktualna forma. Zdaniem ekspertów, w lepszej dyspozycji jest Norrie i to on wskazywany jest jako faworyt meczu Goffin – Norrie. Czy tak rzeczywiście będzie?

goffin - norrie typy

Goffin ma za sobą ponad cztero i półgodzinny mecz przeciwko Tiafoe, podczas kiedy Norrie bardzo szybko uporał się zarówno z Paulem w 1/8 finału, jak i Johnsonem. 31-letni Belg może odczuwać w nogach trudy turnieju, a Norrie spróbuje to bezlitośnie wykorzystać. Naszym zdaniem, co obrazują Goffin – Norrie typy, to właśnie Brytyjczyk awansuje do półfinału. Nie uważamy także, żeby ten mecz zbytnio się przeciągnął i stawiwamy typy na under 41.5 gema. W końcu w taki sposób kończyło się 11 z 15 ostatnich meczy Norriego, a w dodatku Brytyjczyk wygrał 10 z 15 ostatnich spotkań. Jest w gazie, co powinien potwierdzić kolejny raz.

Ciężko o statystyki bezpośrednich meczy, bowiem Goffin – Norrie grali ze sobą tylko jeden raz. W kwietniu 2021 roku w Barcelonie Norrie wygrał szybko pierwszego gema 6:0, a w drugim przy stanie 3:5 Goffin zmuszony był skreczować.

Kiedy grają Goffin – Norrie?

Mecz zostanie rozegrany 5 lipca 2022. Najpierw jednak ćwierćfinał Djokovicia z Sinnerem.

Gdzie Goffin – Norrie transmisja?

Polsat Sport oraz wskazane poniżej strony. To darmowe transmisje online.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>