Świątek – Pattinama Kerkhove typy i zakłady bukmacherskie. Kiedy, o której, gdzie obejrzeć? (Wimbledon 2022)

Iga Świątek awansowała do drugiej rundy Wimbledonu. W niej zagra z Holenderką, Lesley Pattinamą Kerkhove. Zobacz, kiedy i o której grają oraz, jakie są nasze typy na mecz Świątek.

Iga Świątek – Lesley Pattinama Kerkhove typy, kursy i zakłady (30.06.2022)

Mamy już na mecz Świątek – Pattinama Kerkhove typy, które w naszym odczuciu, okażą się trafne.

Pierwsze koty za płoty

Iga Świątek wygrała mecz pierwszej rundy Wimbledonu, choć nie obyło się bez dłuższej chwili nerwów. Po Świątek było widać brak doświadczenia na trawie w tym sezonie i przerwę po wygranej na Roland Garros. O ile w pierwszym secie bardzo pewnie wygrała 6:0, to w drugiej partii przez moment zrobiło się bardzo nerwowo. Iga przegrywała już 1:3, ale było to wszystko, na co stać było Janę Fett. Ostatecznie Świątek wygrała drugiego seta 6:3 i zakończyła swój pierwszy mecz na tegorocznym Wimbledonie w 1 godzinę i 15 minut. Pierwsze koty za płoty. Teraz powinno być już zdecydowanie lepiej, bo Świątek trawę sprawdziła wreszcie w boju, a nie na treningach.

Świątek Pattinama Kerkhove typy

Jej najbliższa rywalka, Pattinama Kerkhove, to kolejna z kwalifikantek. Iga Świątek będzie więc zdecydowaną faworytką meczu Świątek – Pattinama Kerkhove. W pierwszej rundzie Holenderka musiała sporo namęczyć się z klasyfikowaną w trzeciej dziesiątce światowego rankingu, Sonay Kartal. Pattinama Kerkhove, a więc 138. rakieta świata wygrała ostatecznie w trzech setach. W meczu ze Świątek skazywana jest na pożarcie, a eksperci spodziewają się, że Polka z meczu na mecz będzie się coraz bardziej rozkręcać.

Co tu dużo ukrywać, gramy na Świątek – Pattinama Kerkhove typy na pewną wygraną 2:0 Igi oraz, że zdobędzie w meczu o 7.5 gema więcej, od swojej rywalki. Takie typy powinny się sprawdzić. Iga wygrała już 36 meczy z rzędu, bijąc rekord Venus Williams (35 wygranych z rzędu), a w czterech ostatnich spotkaniach Polka nie straciła ani jednego seta.

W gwoli ścisłości dodajmy, że będzie to pierwszy w historii mecz Świątek z Pattinamą Kerkhove.

O której gra Iga Świątek z Lesley Pattinamą Kerkhove w 2. rundzie Wimbledonu?

Mecz zostanie rozegrany 30 czerwca 2022 roku. Wciąż czekamy aż organizatorzy podadzą godzinę rozpoczęcia spotkania Świątek – Pattinama Kerkhove w drugiej rundzie Wimbledonu 2022.

Gdzie obejrzeć mecz Świątek? Wimbledon 2022 transmisja

Mecz Świątek – Pattinama Kerkhove na Wimbledonie możesz obejrzeć na sportowych antenach Grupy Polsat, a także za darmo na wymienionych poniżej stronach legalnych bukmacherów.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>