Fortuna Roland Garros 2022 – zakłady, kursy i bonusy bukmacherskie

Bukmacher Fortuna jest kolejnym, polecanym przez nas operatorem na zakłady na Roland Garros 2022. Warto wykorzystać atrakcyjne kursy i bonusy, które przygotował.

Oferta Fortuna Roland Garros 2022 – na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim uwagę przykuwają atrakcyjne kursy bukmacherskie i szeroka oferta zakładów. Co jakiś czas można też korzystać z zakładów bez podatku, które przekładają się na wygrane wyższe o 14%. To jeszcze nie wszystko, bowiem bukmacher przygotował również atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy, a podczas French Open regularnie pojawiać się będą kolejne oferty promocyjne.

Dodajmy, że w Fortunie możesz stawiać zakłady przedmeczowe oraz na żywo na wybrane przez siebie mecze Rolanda Garrosa, a dodatkowo możesz skorzystać z rynków długoterminowych, jak np. obstawianie zwycięzcy Roland Garros 2022.

fortuna roland garros 2022

Już teraz możesz założyć konto i obstawiać u buka Fortuna Roland Garros 2022 bez ryzyka. Jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot stawki kuponu aż do 600 zł. Ponadto za rejestrację otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł i możliwość zgarnięcia bonusu 100% do 2100 złotych. Zarejestruj się z kodem promocyjnym Fortuna.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ