STS Roland Garros 2022: odbierz bonusy i poznaj ofertę bukmachera!

Wszyscy, którzy chcą obstawiać Roland Garros 2022 powinni zwrócić uwagę na bukmachera STS, którzy przygotował bardzo ciekawą ofertę zakładów, a do tego liczne bonusy bukmacherskie.

Oferta STS Roland Garros 2022: zakłady, kursy i bonusy

Nie będzie zbytnią przesadą stwierdzenie, że w STS Roland Garros 2022 to jedna z najszerszych ofert na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Możesz tutaj obstawiać zarówno każdy mecz oddzielnie, zwycięzcę French Open, ale także stawiać interesujące zakłady na Polaków. Dzięki temu możesz postawić zakłady na to, jak wypadnie w Paryżu Iga Świątek czy Hubert Hurkacz. Czy wygrają? Czy dojdą do finału? Czy wygrają mecz bez straty seta? Czy wygrają mecz bez straty gema? I wiele, wiele innych interesujących zakładów.

sts roland garros 2022

Oczywiście, to wszystko byłoby niczym, gdyby nie bonusy STS Roland Garros 2022. Ten najpopularniejszy bukmacher w Polsce przygotował sowitą paczkę promocji na start, gdzie czeka na Ciebie łącznie nawet 1640 złotych dodatkowych środków na zakłady. Podczas French Open będą się pojawiać także inne promocje w tym atrakcyjne kursy bukmacherskie na mecze Polaków. Kliknij na poniższy link, żeby odebrać swój bonus i wpisać kod promocyjny STS.

5 rating
STS Kod Promocyjny
Bonus na start 760 zł

Premia i szczegóły oferty:

  • 🎁 zakład bez ryzyka 100 zł
  • 🌟 bonusy od wpłat do 600 zł
  • 🚀 bonus za zadania 60 zł
STSMAX
Kopiuj
Sprawdzone 18/05/2024
116 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się