Fuksiarz opinie 2024: Czy warto tu grać?

Nasze Fuksiarz opinie wskazują, że to szybko rozwijający się bukmacher. Podobać graczom może się bonus powitalny bez warunków obrotu oraz inne promocje. Fuksiarz ma jednak kilka wad, a największa z nich to brak transmisji online.

Fuksiarz opinie: oferta zakładów sportowych

W Fuksiarz zakłady sportowe skoncentrowane są głównie na najpopularniejszych dyscyplinach, a więc: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie oraz piłka ręczna. Jest też tutaj do wyboru nieco mniej znanych lub zupełnie abstrakcyjnych dyscyplin.

Fuksiarz opinie

O ile w przypadku polskich lig, a już szczególnie w piłce nożnej bukmacher pokrywa także niższe klasy rozgrywkowe (nawet 3. ligę), to w przypadku zagranicznych wydarzeń tak kolorowo już nie jest. Da się zauważyć pewną rozbieżność pomiędzy najlepszymi ligami/rozgrywkami a tymi nieco mniej prestiżowymi. Myślimy tutaj w szczególności o dostępnych zakładach bukmacherskich na pojedyncze wydarzenia.

Najlepsze i najpopularniejsze rozgrywki, jak Liga Mistrzów czy PKO BP Ekstraklasą na pojedynczym meczu mają ponad 100 różnych zakładów, a konkretniej, to blisko 200 rynków bukmacherskich. Na tym tle bladziej wypadają mniej popularne wydarzenia, gdzie zakładów jest kilkadziesiąt, a niekiedy i kilkanaście lub kilka. Dlatego nie mamy złudzeń, o Fuksiarz opinie będą rewelacyjne wśród graczy obstawiających to co popularne, a średnie wśród klientów grających na mniej oczywiste mecze lub dyscypliny.

Opinie Fuksiarz: kursy bukmacherskie i limity na zakłady

Porównaliśmy kursy na Fuksiarz zakłady bukmacherskie i u bezpośrednich konkurentów. Ten bukmacher nie ma się czego wstydzić. Dodatkowo, Fuksiarz podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń dnia, co należy uznać za spory ukłon w stronę graczy.

Jakie są fakty na temat limitów u bukmachera Fuksiarz? Zakłady sportowe ustaliły maksymalną stawkę dla wszystkich kuponów na poziomie limitu wygranej do 500 000 złotych. To maksymalna kwota, którą możesz wygrać na jednym zakładzie. Poza tym sporadycznie zakłady mogą być dowolnie limitowane poniżej tej kwoty: na konkretne mecze, wydarzenia lub zakłady. Taka adnotacja znajduje się w zapisach regulaminowych, ale nie jest to nic nieoczywistego. W ten sposób zabezpiecza się każdy bukmacher. Jak na razie Fuksiarz działa za krótko by ocenić czy często odwołuje się do stosowania limitów. Maksymalna miesięczna wypłata na jedno konto gracza wynosi 400 000 zł, a pula pieniędzy przeznaczona to błyskawicznej wypłaty to 200 000 złotych.

Zerknijmy na limity wpłat i wypłat. Nie ma minimalnego depozytu. Do Fuksiarz można wpłacać już od złotówki i dokładnie tyle samo wynosi próg wypłaty. W tym miejscu bukmacherowi należą się oklaski!  Fuksiarz bukmacher nie chce ingerować w kwoty wpłat i wypłat. To z pewnością mocno wpływa na to, że o Fuksiarz opinie są pochlebne.

Fuksiarz opinie: bonusy i promocje

Fuksiarz bonus powitalny ma i opiewa on na okrągłe 500 złotych (a dodatkowo otrzymasz także 20 zł freebetu na La Ligę). To wiadomość dobra. Druga dobra jest taka, że to 50% zwrot do 500 zł bez obrotu. Możemy jednak nieco pokręcić nosem. Zwrot to nie 100%, a jedynie 50%. Jako rekompensatę bukmacher gwarantuje, że środki wrócą na depozyt i będą dostępne do błyskawicznej wypłaty bez obrotu, który jest wymagany u większości innych bukmacherów.

Fuksiarz bonus powitalny

Aktywacja zwrotu jest prosta: rejestracja, pierwszy depozyt i zakład (min. 50 złotych). Wymagane jest także postawienie zakładu ako (min. 2 zdarzenia, min. kurs selekcji 1.60). Oczywiście wbrew temu, co sądzi bukmacher nie jest to prawdziwy zwrot. Owszem słowo prawdziwy można odnieść do tego, że środki wracają na konto depozytowe i świetnie, ale nie wróci tam cała kwota postawiona, a jedynie 88%, bo bukmacher uszczypnie podatek bukmacherski od stawki.

Tak czy siak o bonusie Fuksiarz opinie są dobre, głównie ze względu na to, że zwrot wraca na konto depozytowe, a podatek? Ten jest praktycznie przy okazji każdego bonusu powitalnego. Tylko niektórzy bukmacherzy robią odstępstwo od tej reguły. Zatem, jak najbardziej możemy polecić skorzystanie z bonusu Fuksiarza.

Fuksiarz bonus na start Premia Fuksiarz

Cashback powitalny

 

50% do 500 zł

ODBIERZ BONUS

 

Darmowy zakład na La Ligę 

 

20 zł

ODBIERZ BONUS

Cashback bez końca

 

do 50%

ODBIERZ BONUS

Freebet w aplikacji

 

50 zł

 

ODBIERZ BONUS

Fuksiarz bonusy na start to nie wszystko!

W Fuksiarz bonus powitalny nie jest osamotniony, bowiem w sukurs przychodzą promocje bukmacherskie. Cashback bez końca 50% możesz odbierać za kolejne zakłady. Spełniając zasady promocyjne na Twoje konto może wrócić nawet kolejne 200 złotych. Jest też BOOST na kursy bukmacherskie, o którym wspomnieliśmy ciutkę wyżej.

Kolejną z promocji, którą szczyci się Fuksiarz bukmacher jest cashback na sporty wirtualne. Ta oferta pozwala na uzyskanie maksymalnie 14% zwrotu stawki za nietrafiony kupon z 6 lub większą liczbą zakładów. Bukmacher dołączył także do grona operatorów, który z chęcią spogląda na Fantasy Premier League. Możesz dołączyć do prywatnej ligi Fuksiarza i spróbować stworzyć jak najlepszą ekipę Premier League. Na najlepszych graczy, a więc tych, którzy zyskają najwięcej punktów, czekają atrakcyjne nagrody i bonusy na grę.

Czy jeszcze czymś zaskoczy nas Fuksiarz? Bonusy podobają się i nam i graczom, a ich warunki: cóż, odrobinę byśmy poprawili, ale też nie ma powodów do zbytniego marudzenia. No może poza tym, że przydałby się na Fuksiarz darmowy zakład.

Sprawdź kod promocyjny!

Dodatkowo prześledź, jak działa na Fuksiarz kod promocyjny. Czy jest taki kod, gdzie go wprowadzić oraz najważniejsza rzecz: co otrzymasz za kod promocyjny. Bywa tak, że bukmacherzy dają wyższe pakiety powitalne lub nawet ekskluzywne oferty, nieosiągalne dla zwykłego zjadacza chleba, a to właśnie z kodem możesz być potraktowany jak VIP.

Fuksiarz – dodatkowe funkcje dostępne na zakładach sportowych

Skoro Ty i zakłady sportowe się lubicie, to warto prześledzić co jeszcze przygotował na tę formę gry Fuksiarz bukmacher. Opinie graczy kolejny raz są dobre, choć jest jedna mała rzecz, która przyprawia niektórych o ból głowy: transmisje wideo.

Zakłady na żywo i dostępność transmisji wideo

Cała pula zakładów bukmacherskich Fuksiarz dostępna jest prematch oraz live. Jeżeli chcesz stawiać na żywo, przejdź po prostu do sekcji “zakłady na żywo” i dalej postępuj identycznie, jak na zakładach przedmeczowych.

Ale też bukmacherowi należy się delikatna bura. Dopadło go to, co większość nowych bukmacherów – brak transmisji wideo. Chociaż jest tutaj ładny wizualny tracker, to streamy to streamy i nikt nie powie, że nie. Ci gracze, którzy szukają bukmachera nie tylko do obstawiania meczów, ale także do oglądania transmisji wideo, mogą poczuć się zawiedzeni.

Reasumując, jeżeli chodzi o Fuksiarz opinie o zakładach live: jak najbardziej dobre. O transmisjach? A co tu oceniać, skoro ich nie ma.

Cashout w Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Bukmacher wręcz nie mógł ominąć ważnej dla rynku bukmacherskiego funkcji cashout. O co w niej chodzi? Cashout pozwala na zamknięcie kuponu bukmacherskiego i wypłacenie większej bądź mniejszej części wygranej przed rozliczeniem wszystkich meczów. Szczególnie cieszy oko, że cashout może być aktywowany na zakładach solo oraz ako. Zupełnie bez znaczenia jest czy stawiasz zakłady z oferty prematch lub live. Cała funkcja działa sprawnie i ma przejrzyste warunki. Kluczowym faktem jest to, że cashout nie możesz używać, kiedy grasz za bonus.

Aplikacja Fuksiarz dla urządzeń mobilnych

Fuksiarz trochę kazał nam poczekać na aplikację, ale już się pojawiła. Póki co dedykowana apka dostępna jest dla użytkowników na Androida, ale liczymy, że wkrótce pojawi się także wersja na iOS. Aplikację Fuksiarz na Android pobierzesz bezpośrednio ze strony bukmachera. Jest to lekka i przyjazna graczom platforma, która daje dostęp do pełnej oferty zakładów, bonusów, wpłat i wypłat oraz wszystkich innych możliwości, które znajdziesz także na stronie internetowej tego buka. Podoba nam się jej intuicyjność i szybkość. Trudno doszukać się jakichkolwiek wad. No może poza brakiem dedykowanego bonusu mobile dla graczy, obstawiających zakłady na telefonie komórkowym.

fuksiarz aplikacja

 

Bukmacher jest przyjazny graczom mobilnym. Nie tylko za sprawą aplikacji na Android, ale też strony mobilnej. Została dopasowana do wszelakich urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety. Zakłady mobilne dostępne są pod adresem m.fuksiarz.pl lub po prostu po wpisaniu adresu strony głównej bukmachera na telefonie. W takim przypadku algorytm sam przekieruje Ciebie na witrynę mobilną.

Fuks Kreator

Fuksiarz bukmacher wyraźnie pokazuje, że nie zamierza bić się z potentatami rynku na to, co oni mają najlepszego, ale sam zamierza wprowadzać różne nowinki. Czy uda mu się dzięki temu zyskać przychylność graczy? Pożyjemy, zobaczymy. Fakt jest jednak taki, że na stronie Fuksiarz pojawił się Fuks Kreator.

To opcja, dzięki której możesz połączyć w jeden zakład kilka zdarzeń z tego samego meczu. Weźmy pod uwagę, że Lech Poznań gra z Legią Warszawa. Ty przewidujesz, że Lech wygra, strzeli pierwszy gola, a w meczu zobaczymy ponad 2.5 bramki. Do tej pory musiałeś każdy zakład umieścić na oddzielnym kuponie. Teraz już nie! Dzięki Fuks Kreatorowi możesz połączyć wszystkie te trzy zdarzenia (a także inne, które przyjdą Ci na myśl) w jeden zakład. Otrzymasz wyższy kurs bukmacherski, który bezpośrednio przełoży się na potencjalnie wyższą wygraną. Widzimy już, że o tej opcji w Fuksiarz opinie graczy są bardzo pochlebne. I nie ma się co dziwić. Fuksiarz bukmacher dołączył do wąskiego grona operatorów, którzy zezwalają na takie posunięcia.

Czat online

Z początku gracze mogli kręcić nosami, bowiem obsługa klienta Fuksiarz funkcjonowała wyłącznie poprzez adres e-mail. I choć czas odpowiedzi był zadowalający, to jednak czat online, to czat online i basta. Dlatego też chyba operator poszedł po przysłowiowy rozum do głowy i wprowadził czat online na swojej stronie internetowej. Nie zraź się, jeżeli po przejściu na stronę Fuksiarza nie zauważysz czatu. Aby go wywołać, najpierw musisz przejść do działu “pomoc” i dopiero tam, po prawej stronie u dołu ekranu pojawi się biała ikonka, której kliknięcie zainicjuje rozmowę z konsultantem. Jakie są opinie o Fuksiarz, jeśli weźmiemy pod uwagę obsługę klienta? Dość dobre. Obsługa jest życzliwa, miła. Przydałoby się całodobowe wsparcie, ale nie ma co zbytnio kręcić nosem, bo konsultanci dostępni są niemal cały dzień poza wczesnymi godzinami porannymi czy późnymi nocnymi.

Co oprócz zakładów sportowych dostarcza Fuksiarz bukmacher?

Czy zakłady sportowe to wszystko w Fuksiarz? Oferta jest nieco szersza. Nie ma kasyna online bo to w Polsce nielegalne (oprócz rządowego kasyna). Są za to gry karciane i zakłady rozrywkowe (muzyka, rozrywka). Szczerze przyznajmy obie oferty nie powalają na kolana, ale kilka dobrych słów możemy jak najbardziej szczerze napisać.

Gry karciane to nie partyjka pokera czy kręcenie ruletą. To oglądanie symulowanego stołu i betowanie rozgrywki. Na ten moment w Fuksiarz opinie o kartach nie mogą powalać na kolana. Dlatego, bo do obstawiania dostępny jest tylko Blackjack oraz Poker. Nie ma Wojny czy Baccarata.

Mocno symboliczna (jak na razie) jest oferta zakładów pozasportowych. Takie w Fuksiarz zakłady bukmacherskie podzielone są na dwie podkategorie: muzyka, rozrywka. Melomani mogą obstawiać Eurowizję, a fani filmu i rozrywki na przykład Oscary. Jest to jakieś tam urozmaicenie od sportu, ale przydałoby się ciutkę więcej ofert.

Najczęściej pojawiające się pytania o bukmachera Fuksiarz

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Fuksiarz posiada licencję (od grudnia 2020 roku) i jest legalnym bukmacherem online w Polsce. Możesz zweryfikować ten fakt na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów.

Jaki jest w Fuksiarz bonus powitalny?

W Fuksiarz bonus powitalny to 50% zwrot do 500 zł bez obrotu. Bez warunku obrotu, czyli zwrot w całości wraca na depozyt. Dodatkowo otrzymasz 20 zł freebetu na La Ligę.

Jakie są o Fuksiarz opinie?

O Fuksiarz opinie są dobre, choć zarówno my jak i gracze dostrzegamy kilka drobnych niedociągnięć, które mamy nadzieję nowy bukmacher zrewiduje.

Jak obstawiać mecze na Fuksiarz?

Trzeba się zarejestrować, doładować konto i wybrać interesujące zdarzenie z oferty bukmacherskiej.

Czy jest w ofercie Fuksiarz aplikacja mobilna?

Jak tylko aplikacja Fuksiarz się pojawi, zobaczysz odnośnik do niej na stronie bukmachera.

Ile wynosi minimalny depozyt?

Tylko 1 zł, ale uważaj: żeby odebrać zwrot za nieudany zakład, zdeponuj min. 50 złotych.

Ile wynosi maksymalna wygrana?

Na jednym zakładzie możesz wygrać max. 500 000 złotych.

Czy muszę weryfikować tożsamość?

Przez pierwsze dni gry nie (do 5000 zł łącznej sumy stawek), ale weryfikacja jest konieczna do wypłaty środków z konta bukmacherskiego.

Czy jest na Fuksiarz kasyno online?

Są jedynie zakłady na gry karciane. Dostępne gry: blackjack, poker.

Jak uruchomić na Fuksiarz czat online?

Kliknij w prawym dolnym narożniku na ikonkę czatu, aby otworzyć rozmowę z konsultantem.

Podsumowanie, czyli jak ważne są o Fuksiarz opinie

Fuksiarz bukmacher zanotował dobry debiut. Dlatego też o zakładach Fuksiarz opinie są niezłe, ale mogą być jeszcze lepsze, bo to dopiero jego początki i pierwsze kroki w stawce bukmacherów online. Jak my na to wszystko spoglądamy? Patrzymy tak, że Fuksiarz jest dobrą propozycją dla początkujących graczy jako alternatywa od dużo bardziej już popularnych bukmacherów. Na plus? Bogate zakłady sportowe, ciekawe promocje oraz ogólna przejrzystość i intuicyjność platformy bukmacherskiej. Najważniejszy minus? Brak aplikacji mobilnej na iOS. Warto też przytoczyć, że Fuksiarz opinie o bonusie powitalnym z jednej strony są dobre: zwrot wraca na depozyt, a z drugiej średnie: to tylko 50% zwrot a nie 100%.

Najważniejsze plusy Fuksiarz

  • Ilość zakładów sportowych
  • Promocje
  • Przejrzystość

Słabe strony i minusy Fuksiarz

  • Niedostępność aplikacji na iOS
  • Tylko 50% zwrotu

Ogólna ocena bukmachera Fuksiarz: 5/6

Bukmacherowi możemy przyznać 5 punktów w 6 punktowej skali. To całkiem dobry wynik!

Jeśli masz już konto u tego bukmachera i chciałbyś odebrać inne bonusy powitalne, przeczytaj naszą recenzję o: