Superbet bonus na start – 3754 zł na wyciągnięcie ręki

Odbierz od Superbet bonus na start – tydzień bez ryzyka aż do 3500 zł + 200 zł od pierwszego depozytu.

Superbet bonus na start – razem aż do 3754 złotych

Superbet bonus powitalny Kwota Kod promocyjny Superbet

Bonus za 1. depozyt + freebet

do 200 zł + 34 zł

ODBIERZ BONUS

Tydzień bez ryzyka

do 3500 zł

ODBIERZ BONUS

Bonus mobilny

Freebet 20 zł

ODBIERZ BONUS

Jak dostać na stronie Superbet bonus powitalny?

Powyższe bonusy trafiły w Twój gust? Poświęć kilka chwil, wykonaj poniższe kroki i dołącz do gry.

  • Kliknij w dowolny link w artykule
  • Zostaniesz przekierowany do Superbet
  • Zarejestruj się, podając swoje faktyczne dane
  • Użyj w Superbet kod promocyjny widoczny u góry tekstu
  • Potwierdź warunki bonusu na start
  • Dokonaj pierwszego depozytu,20 zł lub więcej
  • Dostaniesz cashback + bonus 100%

Superbet bonus powitalny

ODBIERZ BONUS

Superbet bonus na start – 100% aż do 200 zł za pierwszą wpłatę

W Superbet bonus powitalny wygląda nieco inaczej aniżeli w przypadku części innych bukmacherów. Wszystko z tego powodu, że za pierwszy depozyt dostaniesz dwie premie. Pierwszą z nich jest 100% do 50 złotych.

Zdeponuj w dniu rejestracji lub do 14 dni po niej minimum 20 złotych żeby dostać bonus w wysokości równowartości depozytu. Maksymalny bonus dostaniesz za wpłatę 50 złotych lub wyższą i będzie on wynosił właśnie 50 złotych. Swój bonus możesz użyć na wszystkie zakłady przedmeczowe i na żywo w ofercie Superbet. Z promocji wyłączone są Sporty Wirtualne.

Kwota bonusu w porównaniu z innymi legalnymi zakładami bukmacherskimi nie jest może nadzbyt imponująca, ale zauważyć musisz, że warunki obrotu opisane niżej (1x) są wyjątkowo proste. U innych bukmacherów bonus trzeba obracać po cztery, sześć a nawet osiem razy!

Wygrane na bonusie 100% od pierwszej wpłaty

Wysyłaj dowolne kupony pre-match lub live – na przykład na mecze PKO BP Ekstraklasy i obracaj swój bonus. Wymagany obrót to jedynie 1x bonus. Musisz wieć obrócić tyle, ile otrzymasz od Superbet na start. Pod warunkiem, że spełnisz warunki kursowe. Do obrotu wliczają się zakłady akumulowane (min. 2 selekcje) z kursem AKO min. 1.8 i kursem na każdą selekcję min. 1.3. Swoje obecne saldo bonusowe zobaczysz u góry.

Przegrane za środki bonusowe za depozyt

Jeżeli przegrasz jeden zakład nic się nie stanie – za wyjątkiem, kiedy zagrasz go za cały otrzymany bonus. Póki masz środki na saldzie bonusowym, możesz nimi obracać. Jeśli jednak wyzerujesz swoje konto bonusowe przed wyrobieniem obrotu, to bonus przepadnie.

Tydzień bez ryzyka – cashback aż do sumy 3500 złotych

Na stronie bukmacherskiej Superbet bonus na start ma podwójny wymiar. Drugą odsłoną jest cashback aż do 500 złotych. Bonus aktywuje się równolegle z promocją 100% od pierwszego depozytu. A więc po wpłacie 20 zł lub więcej na poczet pierwszego depozytu w Superbet.

Promocja cashback “Tydzień bez ryzyka” działa nieco inaczej aniżeli u innych bukmacherów. Nie zostanie ubezpieczony pierwszy zakład lub pierwszy przegrany zakład, a cały tydzień Twojej gry! Tak nie przewidziało Ci się – Superbet zakłady bukmacherskie obejmują ubezpieczeniem Twoją aktywność przez 7 dni i to maksymalnie aż do500 złotych.

Zwrot będzie przyznany według wskazanego tutaj wzoru: wykonany obrót – wygrane – podatek od gier – przyznane bonusy = cashback. Oferta promocyjna obowiązuje na wszystkie zakłady przedmeczowe i live wserwisie z wyjątkiem Sportów Wirtualnych. Można stawiać piłkę nożną, żużel live, tenis na żywo oraz inne sporty lub także esport.

Wygrane podczas trwania”Tygodnia bez ryzyka”

Wszystkie kupony które Superbet bukmacher rozliczy jako wygrane podczas “Tygodnia bez ryzyka” nie biorą udziału w promocji. Za nie, nie otrzymasz żadnego zwrotu.

Co z przegranymi podczas “Tygodnia bez ryzyka”?

Bukmacher zrobi zwrot za każde przegrane zakłady (po odliczeniu środków bonusowych według wzoru, który znajdziesz wyżej). Moża otrzymać aż do 500 złotych zwrotu. Jeżeli za tyle postawisz jeden zakład np. na mecz Polska – Francja i nie trafisz, to ten zakład zamknie pulę zwrotu. Można jednak 500 zł rozbić np. na 10 czy 20 kuponów. Ważne żebyś pamiętał, że akcja “Tydzień bez ryzyka” trwa przez 7 dni.

Cały zwrot objęty jest obowiązkowym obrotem: 4x kwota otrzymanego zwrotu. Przed postawieniem środków w Superbet sprawdź kupon pod kątem wymaganego kursu.Do obrotu wliczają się tylko zakłady AKO z kursem AKO min. 1.80 i każdą sekcją min. 1.30.

Tygodnia bez ryzyka Superbet bonus na start

Najcześciej pojawiające się pytania o bonus powitalny od Superbet

Jak dostać w Superbet bonus na start?

Zarejestruj się i wpłać min. 20 złotych. Dostaniesz 100% bonusu (aż do 50 złotych) i zakłady bez ryzyka (aż do 500 złotych).

Czy jest w Superbet bonus podwyższający wygrane?

Oczywiście. Znajdziesz promocję podwyższającą wygrane na przykład na kupony AKO.

Jak obrócić bonus od Superbet?

Bonus 100% obrócić należy jeden raz, a Cashback cztery razy. Warunki kursowe są takie same: AKO, kurs łączny min. 1.80, kurs na selekcję min. 1.30.

Ile razy można dostać bonus powitalny?

Tylko jeden raz na nowe konto. Nie można zakładać więcej kont na tą samą osobę.

Czy Superbet bukmacher ma dobre kursy bukmacherskie?

Tak. Bukmacher znany jest z korzystnych kursów na zakłady sportowe np. tenis na żywo.

Czy na stronie Superbet bonus na start może się podobać? Sprawdź opinie o bukmacherze

Superbet zakłady bukmacherskie mają dwa bonusy: 100% do 50 zł i 500 zł bez ryzyka. Kwota pierwszego nie imponuje, ale tylko 1x obrót każde sądzić, że zgarnąc go może każdy. Dużo ciekawsza jest promocja 500 zł, kiedy ubezpieczone zakłady można stawiać przez cały tydzień. Konkluzja jest taka, że oferta Superbet na start jest ciekawa. Może nie najwyższa, ale na prostych warunkach gdzie nie będziesz musiał się sporo napocić żeby odebrać bonusy bukmacherskie.

W oko wpadnie Ci też z pewnością oferta Superbet. Zakłady bukmacherskie są dość liczne. Zwłaszcza, kiedy jesteś fanem piłki nożnej, tenisa oraz koszykówki. Gracze doceniają dobrą ofertę i kursy, choć krążą też o Superbet opinie, że bukmacher musi popracować nad transmisjami wideo. Sprawdziliśmy i nie jest rzeczywiście najlepiej.

Inne ciekawe zakłady bukmacherskie i ich bonusy na start

Jeżeli nie przekonała cię oferta Superbet, sprawdź co potrafią inni. Bonusy bukmacherskie znajdziesz wszędzie, ale my rekomendujemy trzy strony jeśli nie Superbet.

  • Betclic
  • LVBET
  • STS

Na stronie bukmacherskiej Betclic odbierzesz cashback do 550 zł (z kodem promocyjnym). W LV BET bonusy to aż do 3353 zł rozdzielone na: 2x reload, cashback, freebet. Sporo promocji przygotowało także STS: 100% do 1200 zł, cashback 30 zł, freebet 25 zł. Jak widać, ofert dość sporo, a od Ciebie tylko i wyłącznie zależy jaką podejmiesz decyzję.