Bayern Monachium chce kupić obrońcę Chelsea. Zimą może dojść do rozmów

Bayern Monachium chce kupić obrońcę Chelsea
Icon Sport

Mistrzowie Niemiec dokonali kilku uzupełnień swojej kadry podczas letniego okienka transferowego, ale okazuje się, że na tym może się w najbliższym czasie nie skończyć. W mediach mówi się o tym, że Bayern Monachium chce kupić obrońcę Chelsea, który obecnie nie przeżywa w aktualnym klubie najlepszego czasu i zimą może dojść rozstania z “The Blues”.

Trevoh Chalobah był na celowniku Bayernu Monachium już podczas zeszłego okienka transferowego. “Die Roten” zabiegali o piłkarza bez skutku i ostatecznie defensor pozostał na Stamford Bridge. Okazuje się, że mistrz Niemiec nie zmienił zdania i nadal chce podpisać kontrakt z wychowankiem “The Blues” już za kilka miesięcy podczas zimowego okienka transferowego.

Bayern Monachium chce kupić obrońcę Chelsea. Trevoh Chalobah ponownie na celowniku

Choć Chelsea nie pozwoliła swojemu zawodnikowi na transfer do Bayernu Monachium, to sytuacja samego piłkarza nie uległa zmianie. Defensor nie znajduje się w planach Mauricio Pochettino. Do tej pory Trevoh Chalobah nie rozegrał żadnego spotkania pod wodzą argentyńskiego trenera, ale Pochettino zapewnia, że wychowanek “The Blues” otrzyma jeszcze swoją szansę.

Fabrizio Romano twierdzi, że Trevoh Chalobah nie wierzy tym zapewnieniom i zimą będzie chciał ponownie naciskać na transfer do innego zespołu. Oprócz Bayernu Monachium, defensorem interesowało się również Nottingham Forest, ale sam piłkarz wolałby grać w drużynie, która występuje regularnie w europejskich pucharach.

Z tego względu wydaje się, że transfer do Bayernu Monachium może mieć sens, tym bardziej, że ostatnio w stolicy Bawarii na swoją sytuację narzekał Matthijs de Ligt i nie wiadomo, jaka przyszłość czeka holenderskiego stopera. Dodatkowo “Die Roten” nie zdecydowali się sprowadzić żadnego piłkarza, który mógłby wypełnić lukę po Benjaminie Pavardzie.

Bayern Monachium chce kupić obrońcę Chelsea, który uważany jest za bardzo wszechstronnego piłkarza. Może występować na środku obrony, na jej prawej stronie, ale również na pozycji defensywnego pomocnika. Jego umowa z “The Blues” obowiązuje do czerwca 2028 roku.