Clout MMA 2: Daniel Omielańczuk podejmie Denisa Załęckiego!

Clout MMA 2: Daniel Omielańczuk podejmie Denisa Załęckiego!

Podczas poniedziałkowej konferencji zapowiadającej pierwszą galę Clout MMA 1 organizacja podała zestawienie, które obejrzymy w trakcie gali oznaczonej numerem dwa. Fani freak fightów będą mogli zobaczyć starcie byłego zawodnika KSW oraz UFC – Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Na ten moment nie została ujawniona dokładna data wydarzenia oraz jego miejsce.

Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki na Clout MMA 2 czyli emocje gwarantowane

Obaj zawodnicy słyną z tego, że są miłośnikami wymieniania ciosów w stójce. Denis Załęcki poza występami w organizacjach freak fightowych, na przykład High League ma za sobą wiele występ dla federacji, których motywem przewodnim jest czysta przemoc a hasło krew, pot i łzy jest wyryte w kodeksie. Mowa tutaj o takich galach jak Wotore czy Gromda, zatem dwie federacje gdzie znakiem rozpoznawalnym jest walka na gołe pięści. Załęcki w swojej ostatniej walce na punkty pokonał Alana Kwiecińskiego. Ma na swoim koncie również porażki z Mateuszem Don Diego Kubiszynem, Arturem Szpilką czy przez dyskwalifikację za nieprzepisowe uderzenia z Pawłem Tyburskim. Ponadto musiał on ulec również Vasylowi Halychowi czy Markowi Samociukowi. Każdy ze wspomnianych wyżej zawodników reprezentuje co najmniej przyzwoite jeśli nie bardzo wysokie umiejętności. Można zatem w ciemno zakładać, że Denis nie będzie faworytem walki z Danielem Omielańczukiem. Zawodnik WCA pomimo bardzo słabej dyspozycji w ostatnich latach na arenie KSW ma za sobą olbrzymie doświadczenie zebrane na zawodowych ringach oraz klatkach na całym świecie. W trakcie swojej kariery Omielańczuk bił się dla takich organizacji jak ACA, UFC czy KSW, w jego rekordzie znajdziemy zwycięstwa nad tak uznanymi nazwiskami jak Aleksei Oleinik czy Denis Smoldarev.

Omielańczuk vs Załęcki – kiedy oraz gdzie?

Niestety w trakcie ogłaszania pojedynku federacja nie zdradziła widzom gdzie odbędzie się gala Clout MMA 2, na której będziemy świadkami wspomnianego pojedynku. należy spodziewać się jednak, że może to być dużo większy obiekt niż warszawski Torwar na którym odbędzie się inauguracyjna gala. Nie poznaliśmy również informacji na temat tego, kto obok Omielańczuka i Załęckiego wystąpi na drugiej edycji, która odbędzie się za kilka miesięcy, prawdopodobnie pod koniec 2023 roku. Zobacz nasze na galę Clout MMA 2 typy i sprawdź kogo widzimy w roli faworyta nie tylko w tym pojedynku.