Clout MMA 3: Albert Sosnowski wskazał swojego najbliższego rywala

Clout MMA 3: Albert Sosnowski wskazał swojego najbliższego rywala
Youtube

Wygląda na to, że po udanym debiucie we freak fightach Albert Sosnowski może nie mieć dłuższej przerwy i popularny “Dragon” wystąpi już na gali Clout MMA 3. Właśnie wyjawił z kim chciałby się bić.

Albert Sosnowski z mocnym rywalem na Clout MMA 3?

Niedawno organizatorzy poinformowali, że gala Clout MMA 3, która nosi podtytuł Santa Clout odbędzie się 29 grudnia w Warszawie. Na świąteczno-noworocznym wydarzeniu ma zadebiutować kolejny były piłkarz, a obecnie ekspert telewizyjny Jakub Wawrzyniak. Całkiem możliwe, że zgodnie z prasowymi spekulacjami, zmierzy się on z Tomaszem Hajto. To jednak nie koniec gorących newsów. W klatce po raz kolejny możemy zobaczyć Alberta Sosnowskiego. W kontekście “Dragona”, który zanotował udany debiut na Clout MMA 2, deklasując Remiego Gruchałę, pojawiło się wiele interesujących nazwisk.

Zresztą kilka z nich wymienił sam Albert Sosnowski. Były pięściarz przyznał, że bardzo chciałby zawalczyć z Tomaszem Adamkiem, ale “Góral” ma kontrakt z konkurencyjną federacją Fame MMA, a więc póki co, wydaje się to mało realnym scenariuszem.

“Jest jednak wiele ciekawych nazwisk, jak Marcin Najman czy Dawid Załęcki. Chciałbym się zmierzyć z Dawidem na zasadach kickboxingu. Sam się wywodzę z kickboxingu, gdzie zdobyłem mistrzostwo Europy juniorów i zdobyłem mistrzostwo Polski seniorów w light kontakcie. Umiejętne bronienie się przed kopnięciami i dobre skracanie dystansu powoduje, że taki kickboxer mógłby być w tarapatach w starciu z pięściarzem” – przyznał Albert Sosnowski z rozmowie z portalem sport.pl, rzucając dwa kolejne interesujące nazwiska.