Tomasz Hajto poznał rywala na Clout MMA. Sensacja!

Tomasz Hajto poznał rywala na Clout MMA. Sensacja!
fot. Instagram

Tomasz Hajto ma już za sobą debiut we freak fightach. Podczas Clout MMA przegrał w drugiej rundzie ze Zbigniewem Bartmanem. Tymczasem okazuje się, że były piłkarz znów ma wejść do klatki. Zaskakujące, kto ma być jego rywalem!

Tomasz Hajto znów zawalczy na Clout MMA. Z kim?

Federacja Clout MMA na polski rynek freak fightów weszła w tym roku. Do tej pory odbyły się dwie gale. Obie wywołały bardzo dużo emocji. Zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Złe wrażenia wywołało choćby to, że widzowie nie mogli oglądać transmisji w komfortowych warunkach – pojawiały się spore utrudnienia.

Dużo mówiło się też o kontrowersyjnym starciu Gochy Magical z Nikitą. Niektórzy twierdzili, że do takiej konfrontacji nigdy nie powinno dojść. Ostatecznie jednak te dwie zawodniczki stanęły naprzeciwko siebie, a Nikola Alokin musiała przełknąć gorycz porażki. Była tylko tłem dla rywalki.

Podczas pierwszej gali Clout MMA sporym zainteresowaniem cieszyła się choćby walka Tomasza Hajty ze Zbigniewem Bartmanem. W tym pojedynku zdecydowanie lepiej wypadł były siatkarz. Hajto poległ w drugiej rundzie.

“Tomasz Hajto pokazał charakter, chyba mało kto spodziewał się, że wyjdzie poza pierwszą rundę. W drugiej już bez prądu i egzekucja, a po walce szacunek z obu stron” – tak o tym pojedynku pisał Dominik Wardzichowski ze sport.pl.

Teraz Hajto znów ma zawalczyć. Do akcji ma wkroczyć podczas gali Clout MMA 3. Kto będzie jego przeciwnikiem? “Super Express” podał, że zmierzy się z Jakubem Wawrzyniakiem! To m.in. były gracz Legii Warszawa, który podobno już od jakiegoś czasu przygotowuje się do starcia z Hajtą.

Kiedy Clout MMA 3?

O tym, że Hajto zawalczy na Clout MMA 3, mówiło się już od dłuższego czasu. Wcześniej jego nazwisko łączono jednak z Błażejem Augustynem, który podczas pierwszej gali Clout MMA jednogłośnie na punkty pokonał Dominika Pudzianowskiego.

Teraz już jest praktycznie pewne, że Hajto zmierzy się z Jakubem Wawrzyniakiem. Gala Clout MMA 3: Santa Clout dojdzie do skutku już 29 grudnia, a więc chwilę po świętach Bożego Narodzenia.

Kto jeszcze pojawi się w klatce? W akcji znów mamy ujrzeć m.in. Marcina Najmana.

Mój kolejny rywal to ktoś, kto właśnie zmienił pseudonim na “Psikuta”. To fan drogich samochodów, helikopterów, dlatego też postanowiłem zafundować mu przelot helikopterem, a dokładnie LPR-em [Lotnicze Pogotowie Ratunkowe]. Tyle ode mnie! Cześć! – mówił niedawno.