Co z walką Jacek Murański – Marcin Najman na High League 6? Czy odbędzie się?

Co z walką Jacek Murański – Marcin Najman na High League 6? Czy odbędzie się?

W związku z nagłą i niespodziewaną śmiercią Mateusza Murańskiego, kibice zastanawiają się, czy odbędzie się walka Jacek Murański – Marcin Najman. Co z pojedynkiem? Jacek Murański to przecież ojciec zmarłego Mateusza. Głos zabrali włodarze High League, a więc organizacji, na której szóstej gali ma dojść do pojedynku Najman vs Murański.

Czy będzie walka Jacek Murański – Marcin Najman na High League 6?

Od razu zaznaczmy, że nie została jeszcze podjęta oficjalna decyzja w sprawie walki Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Organizatorzy High League 6 zabrali jednak głos po śmierci Mateusza Murańskiego i między wierszami można wyczytać, że walka Jacek Murański – Marcin Najman zostanie odwołana.

Otóż, najpierw włodarze High League w rozmowie z portalem Sportowefakty WP przyznali, że jest zbyt wcześnie, żeby podejmować decyzję odnośnie walki Najman vs Murański. Przyznali, że taka decyzja pojawi się w ciągu najbliższych dniach. Jednak później, odwołali najbliższą konferencję High League 6, co wydaje się sugerować, że walka Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem zostanie odwołana.

“W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji HIGH League 6. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.” – czytamy w oświadczeniu High League na temat odwołanej konferencji.

Część kibiców i dziennikarzy sugeruje, co z walką Jacek Murański – Marcin Najman. Otóż przeważa opinia, że odwołanie konferencji ma dać czas organizatorom na to, żeby znaleźć zastępstwo dla tego interesująco zapowiadającego się pojedynku. “Decyzja o odwołaniu walki Jacka z Marcinem została już podjęta. Organizatorzy szukają teraz innego scenariusza, kogo dodać do karty walk, żeby High League 6 się sprzedała” – przyznał nasz rozmówca.