Fręch – Jabeur skrót i wynik meczu 2. rundy Indian Wells 2023

Niestety Magdalena Fręch odpadła w drugiej rundzie Indian Wells 2023, przegrywając z Ons Jabeur. Polka może być jednak dumna ze swojej postawy. Poniżej znajdziesz z meczu Fręch – Jabeur skrót wideo i wynik.

Skrót meczu Fręch – Jabeur 1:2 (6:4, 4:6, 1:6)

Oto wspomniany Fręch – Jabeur skrót wideo. Polka od początku skazywana była na pożarcie, ale zaskoczyła Tunezyjkę w pierwszym secie, wygrywając go do czterech. Druga partia też szła po myśli Magdaleny Fręch, ale przy stanie 4:3 dla niej, Ons Jabeur wzięłą się w przysłowiową garśc i powoli zaczęła przechylać inicjatywę na swoją korzyść. Ostatecznie Tunezyjka wróciła z przysłowiowej dalekiej podróży i z każdym kolejnym gemem grała pewniej, eliminując Fręch z Indian Wells 2023.

Od początku meczu widać było, że Ons Jabeur miała dwumiesięczny rozbrat z tenisem. Magdalena była bliska, żeby to wykorzystać, ale Tunezyjka w ostatniej chwili odwróciła losy meczu. Co ciekawe, Magdalena Fręch trzeci raz z rzędu kończy przygodę z Indian Wells 2023 na drugiej rundzie.

W tym roku dla Magdaleny Fręch druga runda Indian Wells 2023 była dużym sukcesem. Zwłaszcza, że Polka przegrała kwalifikacje i weszła do drabinki głównej jako szczęśliwa przegrana. Trzecia runda nie była wcale tak daleko. Teraz czas na odpoczynek, a później od 19 marca 2023 Magdalena Fręch stanie do walki w eliminacjach Miami Open.