Hurkacz – Popyrin skrót i wynik meczu 2. rundy Indian Wells 2023

Hubert Hurkacz bardzo pewnie awansował do trzeciej rundy Indian Wells 2023. Polak pokonał Australijczyka, Alexeia Popyrina. Poniżej znajdziesz z Hurkacz – Popyrin skrót wideo oraz wynik meczu.

Skrót meczu Hurkacz – Popyrin 2:0 (6:3, 6:3)

Podobnie, jak przed dwoma laty na Indian Wells, Hubert Hurkacz oddał Alexeiowi Popyrinowi tylko sześć gemów. Polak był dziś lepszy, grał stabilniej i pewniej. To dobry początek kalifornijskiej imprezy, a tym samym Hubi udowonił kolejny raz, że gdzie jak gdzie, ale na Indian Wells czuje się znakomicie. Świadczy o tym także fakt, że mecz z Popyrinem zakończył w 1 godzinę i 14 minut.

Wiemy już kiedy gra Hurkacz najbliższy mecz i z kim zmierzy się w trzeciej rundzie Indian Wells 2023. Po pokonaniu Popyrina przed Polakiem trudniejsze zadanie. Otóż na drodze Huberta Hurkacza stanie Tommy Paul. Półfinalista Australian Open w pierwszej rundzie pokonał Jana Lennarda Struffa 6:3, 6:3. Mecz Hurkacza z Paulem w poniedziałek, 13 marca 2023 roku, o nieznanej jeszcze godzinie. Jego szczegóły sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Hurkacz - Popyrin

Przed rokiem Hurkacz dotarł do czwartej rundy, a dwa lata temu do ćwierćfinału Indian Wells. Trzymamy kciuki, żeby w tym roku co najmniej ćwierćfinał także stał się faktem. Stać na to Huberta, co pokazał między innymi wygrywając niedawno turniej w Marsylii.