Mecz Igi Świątek dzisiaj przełożony. Jest nowa data (BNP Paribas Warsaw Open 2023)

Mecz Igi Świątek dzisiaj przełożony. Jest nowa data (BNP Paribas Warsaw Open 2023)
Icon Sport

Niestety, Iga Świątek nie pojawi się w piątek na kortach warszawskiej Legii, aby zagrać mecz ćwierćfinałowy przeciwko Lindzie Noskovej. Plany Polki i organizatorów kolejny raz pokrzyżowały opady deszczu. Wiadomo już o nowej dacie. Kiedy gra Świątek mecz?

Iga Świątek nie zagra dzisiaj. Mecz Polki przełożony na sobotę

Organizatorzy poinformowali, o przełożeniu meczu Igi Świątek. Dzisiaj, tj. w piątek 28 lipca, Polka miała zagrać przeciwko Lindzie Noskovej w ćwierćfinale BNP Paribas Open 2023. “Szkoda, że dziś się nie zobaczymy, ale są rzeczy, na które nie mamy wpływu. Do jutra!” – napisała na Twitterze Iga Świątek.

W związku z opadami deszczu, dzisiejsza sesja gier rozpocznie się dopiero około godziny 14:00 (oczywiście pod warunkiem, że pogoda na to pozwoli). Wobec tego mecz Igi Świątek dzisiaj został przeniesiony na jutro. Kiedy gra Świątek? Jej mecz w sobotę, 29 lipca 2023 roku, około 11:30 (po meczu Stefanini – Siegemund).

Iga Świątek w ćwierćfinale BNP Paribas Warsaw Open 2023 zagra przeciwko Lindzie Noskovej. Rewelacyjna 18-letnia tenisistka z Czech spróbuje sprawić niespodziankę, ale wszyscy eksperci przewidują wygraną Polki, która jest główną faworytką turnieju w Warszawie. Jazda Iga!