Iga Świątek opublikowała wymowny wpis przed Roland Garros 2023

Iga Świątek opublikowała wymowny wpis przed Roland Garros 2023
Icon Sport

Kibice nieustannie zastanawiają się, czy Iga Świątek zagra na Roland Garros 2023. Tymczasem sama Iga opublikowała kolejny wpis, który zdaje się nawiązywać do wielkoszlemowej imprezy.

Iga Świątek ładuje akumulatory przed Roland Garros 2023

Zacznijmy od tego, że kilka dni temu Polka nabawiła się kontuzji na turnieju w Rzymie, co ruszyło lawinę spekulacji, czy Świątek zagra w Roland Garros 2023. Iga Świątek poinformowała, że potrzebuje kilka dni odpoczynku, a bilety do Paryża rezerwuje. “Potrzebuję na pewno kilku dni odpoczynku. Bilety do Paryża rezerwujemy, więc… trzymajcie kciuki.” – mogliśmy przeczytać na jej mediach społecznościowych.

Właśnie opublikowany kolejny wpis na Instagramie zdaje się potwierdzać, że wszystko idzie zgodnie z planem, a Iga Świątek ładuje akumulatory przed Roland Garros 2023. Widzimy, że Świątek wycisza się i łapie energię na łonie natury. Przypomnijmy, że drabinka główna Rolanda Garrosa rozpocznie się już za kilka dni, a konkretnie 28 maja. Iga Świątek wygrała Roland Garros 2023 dwukrotnie, a w tym sezonie będzie zdecydowaną faworytką, żeby zrobić to po raz trzeci. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że Polka zagra w turnieju, choć oficjalnie o tym jeszcze nie poinformowała.

Iga Świątek Roland Garros
Instagram