Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem? Wszystko na to wskazuje

Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem? Wszystko na to wskazuje
Icon Sport

Polski siatkarz radzi sobie ostatnio bardzo dobrze, nie tylko w reprezentacji Biało-Czerwonych, ale także w klubie. Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem to temat, który od niedawna regularnie pojawia się w polskich mediach. Wiemy już, gdzie w przyszłym sezonie mógłby występować aktualny zawodnik Asseco Resovii.

Mimo dobrej dyspozycji polskiego siatkarza, którą pokazywał ostatnio, to na ten moment znajduje się poza grą. To pokłosie kontuzji, której Jakub Kochanowski doznał w trakcie meczu ligowego z Treflem Gdańsk. Reprezentant Biało-Czerwonych przyznał, że doszło do złamania palca i na razie nie wiadomo, kiedy zawodnik Asseco Resovii ostatecznie otrzyma zielone światło do powrotu na boisko.

Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem? Oto potencjalny kierunek

Jeśli rehabilitacja będzie się przedłużać, to istnieje szansa, że Jakub Kochanowski nie założy już koszulki Asseco Resovii. W mediach już jakiś czas temu informowano, że polski siatkarz znajduje się na radarze Projektu Warszawa.

Ta plotka została niejako potwierdzona przez użytkownika Artema, który publikuje zazwyczaj sprawdzone informacje na temat rynku siatkarskiego. “Jakub Kochanowski w kolejnym sezonie będzie zawodnikiem Projektu Warszawa” – napisał na X (dawniej Twitter).

Zgadzałoby się to z informacjami, które opublikował portal PodkarpacieLIVE.pl. Według tego źródła Asseco Resovia szuka teraz zastępcy Jakuba Kochanowskiego. Wiele wskazuje na to, że dokonano już wyboru. Do brązowego medalisty mistrzostw Polski miałby trafić Patryk Niemiec, który obecnie broni barw Trefla Gdańsk.

Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem to z pewnością nie najlepsza wiadomość dla kibiców Asseco Resovii, ponieważ w tym sezonie środkowy radzi sobie doskonale. Reprezentant Biało-Czerwonych ma na swoim koncie 137 punktów w PlusLidze, ale wyróżnia się także pod kątem bloków (8. miejsce w lidze) i serwisów (10. miejsce z 22 zdobytymi punktami).

Czytaj również: Aleksander Śliwka odejdzie z ZAKSY? Siatkarz zabrał głos nt. swojej przyszłości