Jakub Kochanowski zmienia klub. To kolejny hit transferowy!

Jakub Kochanowski zmienia klub. To kolejny hit transferowy!
Icon Sport

Wiele wskazuje na to, że spora liczba reprezentantów Polski zdecyduje się na transfery po zakończeniu obecnego sezonu. Krajowe media poinformowały, że także Jakub Kochanowski zmienia klub. Zawodnik Assecco Resovii Rzeszów dołączy do rewelacji tego sezonu, czyli Projektu Warszawa – poinformował “Przegląd Sportowy”.

Te informacje zgadzałyby się z doniesieniami, które pojawiły się w mediach już na początku stycznia. Wtedy informowano, że Assecco Resovia Rzeszów szuka nowego środkowego, który miałby zastąpić właśnie Jakuba Kochanowskiego. To właśnie zwiastowało zmianę barw u reprezentanta Biało-Czerwonych. Na początku spekulowano jeszcze na temat potencjalnej oferty z Włoch, ale widocznie polski siatkarz zdecydował się na pozostanie w PlusLidze.

Jakub Kochanowski z sensacyjnym transferem. Dołączy do Projektu Warszawa!

Jak poinformował Kamil Drąg z “Przeglądu Sportowego”, Jakub Kochanowski zmienia klub po zakończeniu bieżącego sezonu. Reprezentant Polski uzgodnił już ponoć warunki umowy z nowym zespołem i nic nie stoi na przeszkodzie, aby do takich przenosin doszło.

Warto przypomnieć, że obecnie Jakub Kochanowski jest poza grą. Środkowy polskiej reprezentacji na początku stycznia doznał dosyć poważnej kontuzji w spotkaniu ligowym, gdy Assecco Resovia Rzeszów mierzyła się z Treflem Gdańsk. Doszło do złamania palca, więc czas absencji naszego kadrowicza raczej nie będzie należał do najkrótszych.

Te przenosiny oznaczałyby, że Jakub Kochanowski związałby się już z piątym klubem w swojej karierze. Oprócz Assecco Resovii Rzeszów, środkowy naszej kadry grał także w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, PGE Skrze Bełchatów i AZS-ie Olsztyn.

Jeśli ostatecznie dojdzie do transferu Jakuba Kochanowskiego do Projektu Warszawa, to będzie to kolejny hitowy ruch wśród reprezentantów Polski. Przypomnijmy, że bardzo głośno jest o przenosinach Bartosza Kurka do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Z tego samego zespołu ma odejść Aleksander Śliwka, a Wilfredo Leon także poinformował o zakończeniu współpracy z Sir Safety Perugia.