Jarosław Niezgoda trafi do Górnika Zabrze? Transfer jest ponoć możliwy

Jarosław Niezgoda trafi do Górnika Zabrze? Transfer jest ponoć możliwy
Icon Sport

Podopieczni Jana Urbana są rewelacją tego sezonu Ekstraklasy. Niezależnie od tego, jak zakończą się te rozgrywki, to śląski klub już myśli o wzmocnieniach przed kolejną kampanią. Czy Jarosław Niezgoda trafi do Górnika Zabrze? Portal Roosevelta81.pl podaje, że były napastnik Legii Warszawa jest obserwowany właśnie przez “Górników”.

Obecnie Jarosław Niezgoda nie jest związany żadnym kontraktem. Ostatnio występował w Portland Timbers, ale zimą rozstał się z tym klubem. Łącznie w barwach tego zespołu rozegrał 94 meczów i strzelił 23 bramki. W trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych polski napastnik miał pecha do kontuzji. Dwa razy zerwał więzadła krzyżowe, co mogło mieć spory wpływ na jego karierę.

Górnik Zabrze obserwuje Jarosława Niezgodę. Szykuje się transfer?

W marcu portal TVP Sport podał, że Jarosław Niezgoda trafił na celownik Motoru Lublin czy Ruchu Chorzów. Do żadnych konkretów jednak nie doszło, a teraz okazuje się, że walka o podpis może być zacięta, bo do tej listy należy dopisać jeszcze Górnika Zabrze.

Portal Roosevelta81.pl pisze o tym, że być może Jarosław Niezgoda trafi do Górnika Zabrze. Dodano, że o porozumienie wcale nie musi być łatwo, ale nie ma to być operacja z gatunku tych niemożliwych. Warto zaznaczyć, że polski napastnik wrócił już do normalnych treningów, co również może mieć znaczenie dla jego przyszłego klubu.

Jeszcze przed rozpoczęciem okienka transferowego Górnik Zabrze ma o co walczyć w Ekstraklasie. Na razie podopieczni Jana Urbana zajmują trzecią pozycję i tracą do Jagiellonii Białystok pięć punktów. Nie wiadomo, czy “Górnicy” dadzą radę włączyć się do walki o mistrzostwo, ale podium i występ w europejskich pucharach pewnie jest dla tego zespołu w zasięgu. Na razie trener tej drużyny może korzystać z usług dwóch napastników – Sebastiana Musiolika i Piotra Krawczyka.