Josué odejdzie z Legii Warszawa? “Niektórzy nie doceniają tego, co robię”

Josué odejdzie z Legii Warszawa? “Niektórzy nie doceniają tego, co robię”
Icon Sport

“Wojskowi” mierzyli się w ostatniej kolejce z Górnikiem Zabrze. Podopieczni Kosty Runjaicia dali radę wygrać w tym spotkaniu 3:1, a jednego z goli zdobył właśnie Portugalczyk. Jednak jak wygląda kwestia jego przyszłości? Z ostatnich wiadomości można się spodziewać tego, że Josué odejdzie z Legii Warszawa, a teraz sam piłkarz zabrał głos na ten temat.

Jeśli chodzi o przyszłość tego zawodnika, to warto wziąć pod uwagę jego sytuację kontraktową. Umowa Josué wygasa z końcem czerwca tego roku, więc to oznacza, że Portugalczyk może latem odejść z Łazienkowskiej za darmo. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że “Wojskowi” będą chcieli przedłużyć ten kontrakt, ale teraz to wrażenie jest nieco inne.

Josué zabrał głos na temat swojej przyszłości!

Portugalczyk trafił do Legii Warszawa w 2021 roku. Wcześniej występował w takich zespołach jak Galatasaray, Hapoel Beer Szewa, Bursaspor czy FC Porto. Po podpisaniu kontraktu z “Wojskowymi” pomógł drużynie wygrać Puchar oraz Superpuchar Polski.

Po spotkaniu z Górnikiem Zabrze Josué zabrał głos na temat swojej przyszłości w programie Liga+ Extra na Canal+. “Moje życzenia zna moja rodzina. W tym roku one się nie spełnią, bo to nie ode mnie zależy. Żeby zostać w jednym miejscu musisz czuć szacunek od wszystkich ludzi. Czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie nie doceniają tego, co robię. Nie wiem, co mnie czeka. Jeśli odejdę z Legii, uwierz mi, będę dumny z tego, co osiągnąłem w tym klubie. Jedno, co mogę powiedzieć to, to, że będę grał w piłkę” – powiedział Portugalczyk.

Czy z tej wypowiedzi wynika, że Josué odejdzie z Legii Warszawa? Trudno na ten moment ferować wyroki. Na pewno w obecnym sezonie Portugalczyk pozostaje ważnym piłkarzem w zespole Kosty Runjaicia. Pojawił się na boisku w 41 meczach, w których udało mu się zdobyć 10 goli i dołożyć do tego 4 asysty.