Kacper Tobiasz odejdzie z Legii Warszawa? Bramkarz podał kwotę

Kacper Tobiasz odejdzie z Legii Warszawa? Bramkarz podał kwotę
Icon Sport

Legia Warszawa pozostaje dosyć aktywna w zimowym okienku transferowym, choć głównie mówimy o transferach wychodzących. Klub opuściło już wielu piłkarzy. Na ten moment nic nie zwiastuje tego, że niebawem Kacper Tobiasz odejdzie z Legii Warszawa, ale sam bramkarz wypowiedział się w kwestii swojej przyszłości w rozmowie z “Faktem”.

Jak na razie z Legii Warszawa zimą odeszli Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Lindsay Rose, Robert Pich, Igor Strzałek, Makana Baku, a niedawno pojawiła się również informacja o potencjalnym wypożyczeniu Cezarego Miszty do portugalskiego Rio Ave. Czy niebawem kibice powinni przygotowywać także na transfer Kacpra Tobiasza?

Czy wkrótce Kacper Tobiasz odejdzie z Legii Warszawa? Zabrał głos w tym temacie

Prawdopodobnie żadnej opcji nie można wykluczyć, ponieważ mówimy o młodym bramkarzu, który ma jeszcze przed sobą sporo gry. Na razie jednak nie mówi się zbyt dużo na temat tego, czy Kacper Tobiasz odejdzie z Legii Warszawa, ale sam zainteresowany zabrał jednak głos na ten temat.

“Hiszpania? Pewnie. Wiadomo, że jest tam dobra pogoda i fajne drużyny, ale nie mam wybranego celu transferowego na ten moment. Skupiam się na tym, co jest tutaj w Legii” – powiedział Kacper Tobiasz w rozmowie z “Faktem”.

Co więcej, bramkarz “Wojskowych” nawet wycenił swój potencjalny transfer. “W przyszłości? Niech będzie pięć albo sześć milionów euro. I to netto” – powiedział zawodnik warszawskiej drużyny.

Jeśli ostatecznie doszłoby do transferu za pieniądze zbliżone do wymienionej przez Kacpra Tobiasza kwoty, to wówczas stałby się on jednym z najdrożej sprzedanych piłkarzy Legii Warszawa w historii. Na ten moment “Wojskowi” najwięcej zarobili podczas sprzedaży Radosława Majeckiego do AS Monaco (7 mln euro).

Kacper Tobiasz to podstawowy bramkarz Legii Warszawa. W bieżących rozgrywkach pojawił się na boisku 31 razy. W 10 z tych meczów udało mu się zanotować czyste konto. Jego obecny kontrakt z “Wojskowymi” wygasa w czerwcu 2026 roku.

Zobacz również: Mikael Ishak doznał kontuzji? Oto oficjalny komunikat Lecha Poznań