Karnety na MKS Selgros Lublin już w sprzedaży!

Karnety na MKS Selgros Lublin już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze MKS Selgros Lublin w PGNiG Superlidze kobiet i Lidze Mistrzyń. To znak, że już niedługo początek handball-owych rozgrywek. Na razie wejściówki na cały sezon mogą kupować tylko posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. Od 9 sierpnia będą mogli nabywać je już wszyscy.

WYGRAJ KARNETY Z LUBSPORT.PL !!!

Dostępne są dwa rodzaje karnetów: pierwszy na mecze w lidze oraz w pucharze kraju i drugi na grupowe mecze Ligi Mistrzyń. Osoby, które zakupią karnety ligowe będą mogły wybrać sobie miejsce, na którym obejrzą wszystkie spotkania rundy zasadniczej, play-offów oraz Pucharu Polski. Natomiast kibice, którzy skorzystają z drugiej możliwości analogicznie będą mieli zagwarantowane stałe miejsce na wszystkie grupowe mecze w Lidze Mistrzyń. Warto kupić wejściówki do końca sierpnia, ponieważ do tego czasu obowiązuje zniżka 10 proc.

Poza zwykłymi karnetami dostępnych jest także 56 miejsc VIP, ulokowanych na dole przy samym parkiecie. – Przyjmujemy od firm też specjalne zamówienia na konkretne miejsca, ale to jest już do ustalenia indywidualnie – dodaje menadżerka i pełnomocnik zarządu Marta Daniewska-Zduńczyk.

Wejściówki są sprzedawane w cenie normalnej i ulgowej. Natomiast klub przewidział dodatkowe zniżki dla najmłodszych. Osoby, które zakupią karnet normalny będą mogły kupić drugi karnet dla dziecka za 30zł, czyli jeszcze taniej niż przewiduje zwykła ulga. Z kolei posiadacze karnetów zarówno na mecze krajowe, jak i europejskie będą mieli prawo do 50-procentowej zniżki na bilety na kolejne mecze w rozgrywkach europejskich.

Sponsor nasz, Selgros, który otwiera się w Lublinie już w październiku przewidział, podobnie jak w minionym sezonie, dodatkowe prezenty dla wszystkich posiadaczy karnetów. W tym roku były to piłka, koszulka, długopis i gumowa bransoletka. W tym poza wspomnianymi rzeczami przewidziane są dodatkowe konkursy i niespodzianki. A na koniec sezonu na pewno będziemy chcieli zorganizować dla osób z karnetami jakieś spotkanie z drużyną, może gdzieś na świeżym powietrzu, przy ognisku – mówi menadżerka MKS Selgros Lublin. 

Do 8 sierpnia bilety na cały sezon mogą kupować jedynie osoby, które posiadały karnety także w ubiegłym sezonie. Można to zrobić w siedzibie klubu przy ul. Chopina 31/9. Natomiast już dzień później zostanie otwarta internetowa sprzedaż na stronie www.mkslublin.zissb.pl.

W tamtym roku zostało sprzedanych około 150 karnetów. Liczymy na to, że w tym roku miejsca na Globusie będą cieszyły się nie mniejszym zainteresowaniem – kończy menadżerka.

WYGRAJ KARNETY Z LUBSPORT.PL !!!

CENY KARNETÓW:

PGNiG Superliga i Puchar Polski

normalny – 150 zł

ulgowy – 80 zł

VIP – 200 zł

Liga Mistrzyń

normalny – 60 zł

ulgowy – 35 zł

VIP – 130 zł

CENY BILETÓW:

Runda zasadnicza

normalny – 12 zł

ulgowy – 6 zł

szkolny – 1 zł

VIP – 25 zł

Faza play off

normalny – 15 zł

ulgowy – 8 zł

szkolny – 1 zł

VIP – 30 zł

Liga Mistrzów i Puchar Europy

normalny – 25 zł

ulgowy – 15 zł

szkolny – 5 zł

VIP – 50 zł