Kiedy gra Hurkacz? O której na ATP Halle 2022 półfinał, gdzie obejrzeć na żywo?

Hubert Hurkacz po zaciętym boju pokonał w ćwierćfinale ATP Halle 2022 Felixa Augera-Aliassime. W związku z tym, już w sobotę zagra w półfinale przeciwko Nickowi Kyrgiosowi. Znamy szczegóły, kiedy gra Hurkacz i o której godzinie ropocznie się półfinał ATP w Halle.

AKTUALIZACJA: Hurkacz awansował do finału w Halle. Tutaj sprawdzisz szczegóły i kiedy mecz.

kiedy gra Hurkacz

ATP Halle 2022 półfinał: kiedy gra Hurkacz z Kyrgiosem? O której?

Znamy już, jak wyglądają na ATP Halle 2022 półfinały. W pierwszym meczu Miedwiediew zagra z Otte. To spotkanie rozpocznie się w sobotę, 18 czerwca, o godzinie 14:30. Tuż po jego zakończeniu na korcie pojawi się druga para półfinałowa, a mianowicie Hurkacz – Kyrgios. Mecz Polaka powinien rozpocząć się zatem około 16:00.

Skoro wiemy kiedy gra Hurkacz półfinał ATP Halle 2022, to warto też podkreślić, że podobnie, jak w ćwierćfinale Polak przystąpi do meczu w roli underdoga. Oby pokazał, że podobnie, jak we wspomnianym meczu z Augerem-Aliassime, eksperci się mylili. Mile widziana dobra forma Hurkacza przed nadchodzącym coraz to większymi krokami Wimbledonem.

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz – Kyrgios na żywo?

Półfinał ATP Halle 2022 będzie można oglądać na żywo na sportowych antenach Polsatu. Będzie to prawdopodobnie kanał Polsat Sport Extra bądź Polsat Sport News. Transmisja także w legalnych zakładach bukmacherskich Fortuna, gdzie za nasz kod promocyjny przygotowano między innymi darmowy zakład 20 złotych na start.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ