KSW 88: Albert Odzimkowski z nowym rywalem

KSW 88: Albert Odzimkowski z nowym rywalem

W najbliższą sobotę organizacja KSW zagości w Radomiu. Jednym z bohaterów wydarzenia będzie Albert Odzimkowski, miejscowy zawodnik, który będzie mógł liczyć na wsparcie tysięcy kibiców. Pierwotnie Złoty miał zmierzyć się z Nemanją Nikoliciem. Niestety na ostatniej prostej Serb okazał się być niezdolny do walki i potrzebne było zastępstwo. Do akcji w okrągłej klatce wkroczy Brazylijczyk, Jorge Bueno.

KSW 88: Albert Odzimkowski z nowym rywalem, zmierzy się z Jorge Bueno

Pierwotne starcie pomiędzy Odzimkowskim a Nemanją Nikoliciem zapowiadało się fantastycznie. Obaj zawodnicy mają zamiłowanie do wymian w stójce i dysponują mocnym uderzeniem co zwiastowało nam masę emocji w klatce. Niestety, Serb nie wystąpi w sobotę w Radomiu. W jego miejsce zobaczymy Brazylijczyka, Jorge Bueno. Reprezentant kraju kawy ma już za sobą występ w okrągłej klatce. W debiucie musiał ulec Dominikowi Humburgerowi, Czech wygrał pojedynek na kartach sędziowskich. Dla Odzimkowskiego walka ta będzie miała bardzo duże znaczenie, ponieważ potencjalne zwycięstwo pozwoli mu potwierdzić lepszą dyspozycję aniżeli w ostatnim okresie gdzie miał na koncie wiele porażek. Dodatkowo na pewno będzie chciał dobrze zaprezentować się przed swoimi kibicami, którzy będą wspierać go z całego serca.

Karta walk KSW 88

Pomimo zmiany rywala Odzimkowskiego na ostatniej prostej, rozpiska radomskiej gali nadal prezentuje się bardzo ciekawie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch lokalnych fighterów, Daniela Rutkowskiego oraz Patryka Kaczmarczyka. Obaj będą chcieli udowodnić kto jest królem radomskiej dżungli. Dodatkowo w rozpisce znajduje się wielu zawodników, którzy dysponują mocnym ciosem co oznacza, że nokauty będą wisieć w powietrzu. Fani kobiecego MMA również znajdą coś dla siebie. Anita Bekus stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem, którym będzie pojedynek z Brazylijką, Marią Silvą. Oto karta walk KSW 88:

  • Daniel Rutkowski (16-3) vs. Patryk Kaczmarczyk (10-2)
  • Bartosz Leśko (13-3-2) vs. Piotr Kuberski (12-1)
  • Luis Da Silva (19-9) vs. Marcin Wójcik (18-8)
  • Anita Bekus (7-3) vs. Maria Silva (9-1)
  • Stefan Vojcak (6-1) vs. Kamil Gawryjołek (5-0)
  • Albert Odzimkowski (12-7) vs. Jorge Bueno (10-1-1)
  • Daniel Tarchila (6-2) vs. Ramzan Jembiev (4-1)
  • Krystian Bielski (9-5) vs. Andi Vrtacić (4-2)
  • Jivko Stoimenov (13-6) vs. Jacek Gać (2-0)