Marcin Bułka nadal zachwyca. Polak ponownie wyróżniony!

Marcin Bułka nadal zachwyca. Polak ponownie wyróżniony!
Icon Sport

Selekcjoner polskiej reprezentacji może mieć spory ból głowy, jeśli chodzi o wytypowanie podstawowego bramkarza podczas najbliższego zgrupowania naszej kadry. Wielu polskich golkiperów pokazuje się z bardzo dobrej strony. Właśnie taka sytuacja ma miejsce we Francji, gdzie Marcin Bułka nadal zachwyca. Reprezentant Biało-Czerwonych rozegrał świetne zawody i ponownie został wyróżniony.

Marcin Bułka po raz kolejny został bohaterem swojej drużyny. W miniony weekend OGC Nice mierzyła się na własnym boisku z Clermont Foot. Ostatecznie to spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Taki stan rzeczy był możliwy między innymi dzięki dobrej postawie reprezentanta Polski.

Świetna forma Marcina Bułki. Kolejny raz znalazł się w “jedenastce” kolejki

Bezbramkowy remis oznacza jednocześnie to, że Marcin Bułka zachował po raz kolejny czyste konto. Co ciekawe, reprezentant Biało-Czerwonych walnie się do tego przyczynił. Między innymi wtedy, gdy polski bramkarz obronił rzut karny wykonywany przez piłkarza Clermont Foot – Shamara Nicholsona. Warto przypomnieć, że nasz kadrowicz już kilkukrotnie bronił w tym sezonie “jedenastki”.

Nic więc dziwnego, że Marcin Bułka otrzymał za to spotkanie wysokie oceny. Co więcej, reprezentant Polski znalazł się również w najlepszej jedenastce kolejki według dziennika “L'Equipe”. Warto zwrócić uwagę na to, że polski bramkarz dostąpił tego zaszczytu już piąty raz w trakcie tego sezonu.

Marcin Bułka w tym sezonie rozegrał dla OGC Nice 26 meczów we wszystkich rozgrywkach. Reprezentant Biało-Czerwonych 15 razy zachowywał czyste konto, a wpuścił łącznie tylko 18 bramek.

Marcin Bułka nadal zachwyca, a jego drużyna walczy o występ w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Na razie zespół polskiego bramkarza zajmuje czwartą pozycję w Ligue 1, a tylko trzy najlepsze ekipy zagrają w najlepszych europejskich rozgrywkach. W następnym meczu ligowym OGC Nice zmierzy się na wyjeździe z Toulouse. To spotkanie zaplanowano na 3 marca o 13:00.