Michał Probierz opublikował wiadomość do kibiców. “Dziękuję za wiele miłych słów wsparcia”

Michał Probierz opublikował wiadomość do kibiców. “Dziękuję za wiele miłych słów wsparcia”
Icon Sport

W piątek zakończyły się marzenia reprezentacji Polski o tym, że uda się jej bezpośrednio awansować na Euro 2024. Po remisie z Czechami stało się jasne, że Biało-Czerwoni będą musieli wywalczyć sobie miejsce na niemieckim turnieju poprzez marcowe baraże. Niezależnie od tego, Michał Probierz opublikował wiadomość do kibiców, w której stara się zachować optymizm odnośnie przyszłej dyspozycji swoich zawodników.

Ostatecznie Biało-Czerwoni zajmą trzecie lub czwarte miejsce w grupie eliminacyjnej, ponieważ wciąż mogą zostać wyprzedzeni przez Mołdawię, która w poniedziałek zmierzy się z Czechami. Udział w barażach jest jednak zapewniony, ale na ten moment nie ma pewności co do tego, kto będzie rywalem Polaków w marcowych meczach. Tego dowiemy się 23 listopada, kiedy odbędzie się losowanie.

Michał Probierz opublikował wiadomość do kibiców. Co przekazał selekcjoner?

W piątek reprezentacja Polski zakończyła eliminacje do Euro 2024, ale to nie oznacza końca zgrupowania dla Biało-Czerwonych. Polacy wciąż przygotowują się do towarzyskiego spotkania z Łotwą. Przed tym meczem selekcjoner Michał Probierz opublikował wiadomość do kibiców na platformie X (dawniej Twitter).

“Dziękuję za wiele miłych słów wsparcia oraz wiary, że stworzy się zespół na miarę gry o awans na mistrzostwa Europy. Wierzę, że będzie jeszcze wiele pięknych chwil z tą reprezentacją. Zapraszam na Łotwę i początek przygotowań do meczów o awans” – napisał selekcjoner reprezentacji Polski.

Michał Probierz zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski Fernando Santosa. Do tej pory byłemu trenerowi Jagiellonii czy Cracovii raczej nie udało się odmienić kursu, w którym podąża reprezentacja, o czym świadczy chociażby wpadka w meczu z Mołdawią i remis z Czechami. Kolejna szansa na pokazanie się z lepszej strony kadra będzie miała już w ten wtorek. O 20:45 na PGE Narodowym odbędzie się towarzyskie spotkanie z Łotwą, które zakończy ten rok reprezentacyjnych zmagań.

Czytaj także: Piotr Zieliński nie zagra z Łotwą. Opublikowano komunikat [OFICJALNIE]