Piotr Zieliński jest ponownie kuszony przez Liverpool. Kolejny klub chce Polaka!

Piotr Zieliński jest ponownie kuszony przez Liverpool. Kolejny klub chce Polaka!
Icon Sport

Można już chyba powoli przyzwyczaić się do tego, że plotek na temat przyszłości reprezentanta Biało-Czerwonych będzie w najbliższym czasie pojawiało się sporo. Najnowsze doniesienia sugerują, że Piotr Zieliński jest ponownie kuszony przez Liverpool. To już kolejny zespół, który wykazuje zainteresowanie polskim pomocnikiem.

Trudno na ten moment wybadać, jaki dokładnie status w SSC Napoli ma Piotr Zieliński. Z jednej strony media informują o zainteresowaniu wielu klubów, a z drugiej działacze mistrza Włoch twierdzą, że prowadzone są rozmowy w sprawie przedłużenia przez Polaka umowy. W każdym razie, jeśli do stycznia pomocnik Biało-Czerwonych nie prolonguje kontraktu z “Azzurri”, to będzie mógł negocjować od stycznia z dowolnym zespołem.

Media informują, że Piotr Zieliński jest ponownie kuszony przez Liverpool

Nie ma co ukrywać – rośnie grono klubów, które wykazują zainteresowanie pomocnikiem SSC Napoli. Latem mówiło się o Lazio i Al-Ahli, a już po zakończeniu okienka transferowego media donosiły o zainteresowaniu ze strony Juventusu, Interu Mediolan, ale także Atletico Madryt czy Manchesteru United. Do tej grupy dołącza właśnie Liverpool, tak przynajmniej twierdzi Valter De Maggio.

Dodaje on, że Liverpool nie zapomniał o Piotrze Zielińskim, który przecież mógł trafić na Anfield już zdecydowanie wcześniej, jeszcze gdy grał w Udinese. To właśnie wtedy trwała walka o polskiego pomocnika, którą ostatecznie “The Reds” przegrali z SSC Napoli. Może się okazać, że niebawem dojdzie do rewanżu i ostatecznie reprezentant Biało-Czerwonych wyląduje w zespole prowadzonym przez Jurgena Kloppa.

Choć ponoć Piotr Zieliński jest ponownie kuszony przez Liverpool, to nie można na razie wykluczyć żadnej opcji, również tej, w której Polak zostanie w Neapolu. Pomocnik powoli staje się legendą tamtejszego zespołu. W ciągu tych 7 lat rozegrał dla “Azzurri” 343 spotkania, w których zdobył równo 50 goli i dołożył do tego 46 asyst. Ten bilans Piotr Zieliński będzie mógł poprawić już w środę. Mistrzowie Włoch zmierzą się w Lidze Mistrzów z Unionem Berlin.

Czytaj też: Marek Papszun otrzymał niecodzienną propozycję. Mógł poprowadzić polski zespół