Piotr Zieliński już zdecydował? Włosi potwierdzają

Piotr Zieliński już zdecydował? Włosi potwierdzają
fot. Icon Sport

To już koniec wątpliwości w sprawie Piotra Zielińskiego? Serwis fcinter1908.it uważa, że menedżerowie reprezentanta Polski przekazali już działaczom Interu, że “Zielu” nie przedłuży wygasającego kontraktu z SSC Napoli!

Piotr Zieliński trafi do Interu?

Latem Piotr Zieliński otrzymał atrakcyjną ofertę z saudyjskiego Al-Ahli. Wówczas jednak powiedział “nie” i tym samym dał do zrozumienia, że chce nadal współpracować z SSC Napoli. Wobec tego wydawało się, że Polak niebawem podpisze nową umowę z tym włoskim klubem.

Tymczasem wygląda na to, że ostatecznie do takiej sytuacji nie dojdzie. Coraz więcej sygnałów wskazuje na to, że dni Zielińskiego w Neapolu są już policzone. O reprezentanta Polski zabiegają takie kluby jak Juventus czy Inter Mediolan.

Zdecydowanie bardziej prawdopodobne wydają się przenosiny Zielińskiego do Interu. Mediolańczycy mogliby zrobić naprawdę dobry interes – nie musieliby bowiem płacić odstępnego. W tym miejscu warto wspomnieć fakt, że kontrakt Zielińskiego z dotychczasowym pracodawcą dobiega końca w czerwcu 2024 roku.

– W ostatnich dniach faktycznie doszło do bezpośredniego kontaktu Interu z otoczeniem Zielińskiego. Menedżer przekazał, że Piotr nie przedłuży umowy z Napoli. Inter jest zainteresowany i będzie nadal monitorował sytuację – powiedział w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” Alessandro De  Felice, mediolański dziennikarz goal.com.

Te słowa mogą wskazywać na to, że w sprawie przyszłości Zielińskiego jest już pozamiatane i praktycznie na pewno opuści SSC Napoli. Czas jednak zweryfikuje, czy przypadkiem nie dojdzie tutaj do jakiejś niespodzianki.

Warto wspomnieć o tym, że nie tylko Zieliński znajduje się w kręgu zainteresowań lidera Serie A. Inter sonduje bowiem również możliwość pozyskania Andrei Colpaniego. To wschodząca gwiazda Monzy.